Mata

i

Autor: Screen/YouTube/@SBM // Screen/Instagram/@lkstajfun__ Mata chce zwerbować do swojego klubu piłkarskiego gwiazdę Realu Madryt

Gwiazdy sportu

Mata spotkał się z gwiazdą Realu Madryt. Chce go w swojej drużynie

2024-04-24 14:55

Michał Matczak, znany szerokiej publiczności jako "Mata", to postać niezwykle barwna i inspirująca, która nieustannie zaskakuje swoimi działaniami. Jego sukcesy w muzyce rapowej są powszechnie znane, jednak ostatnio artysta postanowił poszerzyć swoje horyzonty i wkroczyć do świata sportu. Jak donoszą media, spotkał się nawet z gwiazdą Realu Madryt, aby werbować go do swojego klubu piłkarskiego, LKS Tajfun Ostrów Lubelski.

Michał Matczak od lat buduje swój wizerunek jako rapera o wyrazistych poglądach i ambitnych planach na przyszłość. Ma na koncie muzyczne osiągnięcia, takie jak przełomowy album "Patointeligencja" czy zdobycie Fryderyków w kilku kategoriach. Mata jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce. Jednak interesuje go nie tylko muzyka - jego wielką pasją jest również sport.

W 2023 roku Michał Matczak zaskoczył swoich fanów, ogłaszając objęcie stanowiska prezesa klubu piłkarskiego LKS Tajfun Ostrów Lubelski. Od tego czasu nieustannie angażuje się w rozwój klubu i próbuje przyciągnąć uwagę wielkich gwiazd futbolu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mata zaskoczył fanów. Wraz Fundacją420 pomógł stworzył aplikację pomagającą ograniczyć palenie marihuany

SHORT - Nosel wkręca - odholowanie auta| ESKA

David Alaba z Realu Madryt z koszulką LKS Tajfun. Dołączy do klubu Maty?

Media obiegła informacja o spotkaniu Maty z Davidem Alabą, jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy Realu Madryt i reprezentacji Austrii. Podczas spotkania Matczak wręczył Alabie koszulkę LKS-u Tajfun, próbując namówić go do gry w swoim klubie. Zdjęcia z tego wydarzenia pojawiły się na oficjalnym profilu klubu piłkarskiego Maty na Instagramie, wraz z zachęcającym podpisem, który ma przekonać piłkarzy do dołączenia do Tajfuna.

OSIĄGNĄŁEŚ W SWOJEJ DZIEDZINIE JUŻ WSZYSTKO CO MOŻLIWE ALBO NAWET WIĘCEJ? MASZ JUŻ DOŚĆ PRESJI EUROPEJSKICH i KRAJOWYCH PUCHARÓW NA NAJWYŻSZYM SZCZEBLU? MARZY CI SIE SPOKOJNA PIŁKARSKA EMERYTURA NA STADIONIE LEŚNYM NA LUBELSZCZYŹNIE? DOŁĄCZ DO NAS!!!! KLUB LKS TAJFUN SZUKA ZAWODNIKÓW ZE STAŻEM KTÓRZY MOGĄ WSPOMÓC KLUB W AMBITNYM CELU

- czytamy na oficjalnym Instagramie klubu.

Reakcja Davida Alaby na propozycję Maty pozostaje tajemnicą, jednak ta niecodzienna inicjatywa z pewnością wzbudziła wiele emocji w świecie sportu.

Kim jest David Alaba? To 32-letni piłkarz pochodzenia nigeryjskiego urodzony w Austrii, reprezentujący zarówno swój kraj, jak i klub Real Madryt, gdzie gra na pozycji obrońcy od 28 maja 2021 roku. Alaba pracował także jako asystent trenera Bayernu Monachium.