Mata

i

Autor: Mata - instagram @33mata

sukces

Mata chce sięgnąć po tytuł Mistrza Polski. Klub poczynił już pierwsze kroki

2024-06-24 21:31

Okazuje się, że wielu raperów w przerwie od nagrywania kawałków, chętnie udziela się w sporcie. Nie tylko jako piłkarze, ale również jako prezesi całych klubów piłkarskich. Mata jest prezesem klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski. To właśnie ten zespół chce doprowadzić do Mistrzostw Polski i zgarnąć tytuł. Okazuje się, że drużyna poczyniła ku temu pierwsze kroki.

Mata i wielu innych raperów spełnia się nie tylko przed mikrofonem i jak mawiają niektórzy, machając przysłowiowymi "łapkami", ale również chętnie udzielają się na boisku. Mata jest nie tylko piłkarzem, ale również prezesem klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski. Razem z drużyną marzy o awansie i zgarnięciu tytułu Mistrza Polski. Okazuje się, że celebryta wysnuł już dalekosiężne plany i zamierza spełnić marzenie nie tylko swoje, ale również piłkarzy z drużyny. Chłopaki robią wszystko, by zbliżyć się do wyznaczonego celu. Efekty ich pracy widać jak na dłoni.

Mata z pierwszym podwójnie diamentowym rapowym albumem w Polsce!

Mata sięgnie po Mistrza Polski w piłce nożnej?

Okazuje się, że rodzimy rap to nie tylko scena, ale również boisko. Całkiem niedawno było głośno o tym, że Quebonafide i Krzy Krzysztof, awansowali do A klasy. Oboje występują w barwach Mazura Radzymin. Tym tropem podąża również Mata. Drużyna, w której występuje raper i jest jej prezesem - LKS Tajfun Ostrów Lubelski - również awansowała do A Klasy. W ostatniej kolejce rozgrywek grupy Lublin III B Klasy, Tafjun wygrał z Oleśnicą Oleśniki 8:0 i tym samym skończył sezon na 3. miejscu. To dało im awans do Klasy wyżej. Jak informuje portal "CGM", Raper chce zbudować w Ostrowie Lubelskim drużynę, która w 2040 roku sięgnie po tytuł Mistrza Polski. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że awans do A Klasy jest pierwszym krokiem, by sen się ziścił. Co ciekawe, mówi się również o pewnym transferze. Nie ma jednak jeszcze oficjalnej informacji. Wiadomo jednak, że w barwach LKS Tajfun Ostrów Lubelski, zadebiutował Jakub Patecki, a na trybunach zasiadł White 2115. Czy to oznacza, że Panowie dołączyli do drużyny Maty? Tego fani dowiedzą się zapewne już niedługo.

Mata podjął szokującą decyzję. To ważny krok dla jego kariery!

Mata chce sięgnąć po tytuł Mistrza Polski. Klub poczynił już pierwsze kroki

i

Autor: Instagram - @33mata

Mata to tak naprawdę Michał Matczak, polski raper, celebryta i piosenkarz. Urodził się 14 lipca w 2000 roku we Wrocławiu. Na jego koncie znajduje się 6 albumów studyjnych. Do najpopularniejszych utworów należą między innymi: "Schodki", "Patointeligencja", "100 dni do matury", "Papuga", "Skute Bobo" czy "Szafir".

MAX ON AIR - MICHAEL JACKSON, MATA, TAYLOR SWIFT

Wokalista, raper czy poeta - kto to powiedział? Rozwiąż quiz i sprawdź swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 8
Pamiętaj człowieku walcz by wygrywać, z ran można się wylizać