Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną! Co za piękny, oryginalny projekt!

2020-10-17 14:17 kp
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! Zakochani osobiście pochwalili się tą radosną wiadomością na Instagramie, wywołując ogromny entuzjazm wśród swoich fanów i przyjaciół. Teraz podróżniczka pokazała zdjęcia z sesji ślubnej, na których w całej okazałości możemy podziwiać jej suknię ślubną. Martyna Wojciechowska wyglądała oszałamiająco!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na co dzień bardzo dbają o swoją prywatność. Nie mogli jednak nie podzielić się ze swoimi fanami tak radosną wiadomością, jaką jest ślub! Para powiedziała sobie TAK w sekrecie, a już po tym wielkim dniu poinformowali w sieci o tym, że są małżeństwem.

Fani Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego już od dawna kibicowali związkowi swoich ulubieńców. Wydaje się bowiem, że oboje są dla siebie stworzeni - kochają podróże i zawsze cenili niezależność. Niezależność we dwoje smakuje jednak znacznie lepiej :) Wiadomo było, że para zaręczyła się już jakiś czas temu i z dala od zainteresowania mediów planuje ślub.

ESKA XD #006

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Teraz podróżniczka pokazała zdjęcia z sesji ślubnej z ukochanym i tym samym możemy po raz pierwszy zobaczyć Martynę Wojciechowską w sukni ślubnej! Gwiazda postawiła na niezwykle elegancki projekt Violi Piekut - bez zbędnych koronek, ozdób i tiuli. Zamiast tego Martyna wybrała gładką, dopasowaną spódnicę i bluzkę z głębokim dekoltem, a do tego klasyczny welon. Pięknie!

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK.M.#miloscwczasachzarazy

- napisała Martyna Wojciechowska pod zdjęciami.

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE