Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! "Jesteśmy małżeństwem"

2020-10-17 10:24 kp
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Fani Martyny Wojciechowskiej gorąco kibicowali jej związkowi z Przemysławem Kossakowskim. Nikt nie miał wątpliwości, że dwójka podróżników pasuje do siebie idealnie i podróżniczka może znaleźć u jego boku szczęście. Choć para dba o swoje życie prywatne, nie mogła nie podzielić się z fanami radosną wieścią o ślubie! Sprawdźcie szczegóły!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wyrastają na jedną z najbardziej lubianych par polskiego showbiznesu. Podróżnicy od początku bardzo "dawkowali" fanom informacje na swój temat, dzięki czemu udało im się utrzymać dla siebie szczegóły życia prywatnego, a każda wiadomość, którą się dzielą, wzbudza ogromny entuzjazm fanów.

Tak też było w czerwcu, kiedy Martyna Wojciechowska potwierdziła swoje zaręczyny z ukochanym. W mediach już wiele miesięcy wcześniej pojawiały się plotki na temat zaręczyn pary, jednak sami zainteresowani długo milczeli na ten temat. Gdy Martyna w końcu potwierdziła, że Przemysław Kossakowski jej się oświadczył, internauci gorąco gratulowali i... zaczęli wypatrywać ślubu.

>> Martyna Wojciechowska zdradziła prawdę o zaręczynach z Przemkiem Kossakowskim! Odbyły się dawno temu!

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I tak jakiś czas temu paparazzi mieli przyłapać Martynę Wojciechowską w okolicach salonu sukien ślubnych, co tylko podgrzało atmosferę wokół jej potencjalnego zamążpójścia. Narzeczonym udało się utrzymać ceremonię w tajemnicy aż do końca - Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w sekrecie. Przemek osobiście potwierdził, że on i Martyna są już małżeństwem.

Podróżnik wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie. Widzimy na nim jego w eleganckim garniturze i ją z białym welonem. Oboje prezentują swoje obrączki!

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze.

- napisał świeżo upieczony mąż.

>> Martyna Wojciechowska o Kossakowskim: "Po raz pierwszy w życiu mam partnera"

Wobec jego postu staje się jasne, co miała na myśli Martyna Wojciechowska dodając na swój profil zdjęcie w chmurach i podpisując:

Dziś jestem NAD CHMURAMI.M.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE