Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w podróży PRZEDŚLUBNEJ! Pokazali zdjęcia

2020-10-22 13:01 kp
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od kilku dni są małżeństwem. Para bardzo dba o swoje życie prywatne i zadbała o to, by w dzień ich ślubu nie przeszkadzali im paparazzi i zainteresowanie mediów. Nie mogli jednak nie pochwalić się szczęśliwą wiadomością fanom. Teraz Martyna zdradziła, co z ich podróżą poślubną!

Gdy w miniony weekend Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski ogłosili, że są już małżeństwem, fani zarzucili ich gratulacjami. Na co dzień podróżnicy nie opowiadają wiele o swoim życiu prywatnym i nawet o ich zaręczynach plotkowano w mediach na długo przed tym, jak zakochani potwierdzili, rzeczywiście są zaręczeni.

W dzień swojego ślubu para wyglądała wyjątkowo - Martyna Wojciechowska postawiła na prostą i elegancką kreację. Można było spodziewać się, że podróżnicy podejdą też niekonwencjonalnie do tematu podróży poślubnej. Wyobrażacie ich sobie w kurorcie z drinkami? Oczywiście, że nie... :)

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w podróży... przedślubnej

Gdy tuż po ślubie Martyna Wojciechowska pojawiła się w Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o nowym odcinku programu Kobieta na krańcu świata, fani zaczęli zastanawiać się, czy małżonkowie zrezygnowali z podróży poślubnej. Teraz dziennikarka zdradziła, co z jej podróżą poślubną - otóż ona i Przemysław Kossakowski wybrali się w romantyczną wyprawę jeszcze przed ślubem!

No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ!😜

Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy!Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii.A Wy dbajcie o siebie, Kochani!I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was!Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi❤️M&P

- napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie pod kilkoma zdjęciami z wyprawy. Z dzisiejszej perspektywy wiadomo, że para wybrała najlepszą możliwą opcję - teraz bezpieczne podróżowanie byłoby znacznie trudniejsze.

Zobaczcie zdjęcia!

ESKA XD #006
NAJNOWSZE