Maroon 5 gwiazdą Super Bowl 2019? Adam Levine komentuje plotki!

2018-11-16 14:02
Adam Levine Hotplota.pl
Autor: Getty AFP Adam Levine Hotplota.pl

Czy to właśnie Maroon 5 wystąpią podczas Super Bowl 2019? Choć plotki takie obiegły już cały świat, dotąd nie doczekaliśmy się żadnego potwierdzenia tych doniesień. Teraz po raz pierwszy skomentował je Adam Levine.

Gwiazda, która wystąpi podczas Halftime Show na Super Bowl to co roku jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic organizatorów. Każdy występ podczas finału NFL to wielkie wydarzenie, zatem ogłoszenie wykonawcy musi być niemniej spektakularne. Co roku jednak już na wiele tygodni przed oficjalnym ogłoszeniem, w sieci huczy od plotek. Według nich na Super Bowl 2019 wystąpi Maroon 5. Czy to prawda?

Adam Levine był ostatnio gościem Ellen DeGeneres. Ponieważ dla dziennikarki nie ma tematów tabu, zapytała go wprost o występ Maroon 5 na Super Bowl 2019. Co powiedział?

Maroon 5 na Super Bowl 2018. Adam Levine komentuje

To plotki. Nie mogę ani jej potwierdzić, ani jej zaprzeczyć. A wygląda na to, że jest to plotka, o której rozmawiają wszyscy. To Super Bowl. To świetny event i pojawi się jakiś zespół lub artysta, który wystąpi w przerwie. I będzie świetnie, niezależnie od tego, kto to będzie. Ktokolwiek jest tym szczęśliwcem, z pewnością będzie rewelacyjny. Z pewnością to jednocześnie ekscytujące i stresujące. To są spekulacje, bo naprawdę nie wiem, o kim mówimy. Gdybym to był ja, byłbym podekscytowany i zestresowany.

- powiedział tajemniczo wokalista.

Za tę wypowiedź Adamowi Levine należałby się dyplom z...dyplomacji! Jak mówić dużo, ale nie powiedzieć nic? Oto idealny wzór;)

Warto przypomnieć, że według innych plotek występ podczas przyszłorocznego Super Bowl zaproponowano wcześniej Rihannie i Pink. Wokalistki odmówiły jednak, by wyrazić swoje poparcie dla Colina Kaepernicka, który rozpoczął w Stanach Zjednoczonych tzw. czarny protest.

>> To Rihanna miała być gwiazdą Super Bowl 2019! Zrezygnowała, by poprzeć Kaepernicka

NAJNOWSZE