Nie żyje Mariusz "Ryjek" Adam. Uczestnik Hell's Kitchen i Warsaw Shore miał 35 lat

2021-05-09 16:05 es
Mariusz Ryjek Adam
Autor: instagram.com/krwawy_sport/

Mariusz "Ryjek" Adam brał udział w kilku popularnych programach. Możecie kojarzyć go m.in. z Hell's Kitchen i Warsaw Shore. Na co dzień zajmował się sztukami walki. Kiedy nie zjawił się na walce, zgłoszono jego zaginięcie. Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Mariusz "Ryjek" Adam nie żyje. Miał 35 lat.

Dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Mariusz "Ryjek" Adam. Zasłynął udziałem w popularnych programach. Mogliście zobaczyć go w Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia, You Can Dance, czy Warsaw Shore.

Poza udziałem w programach Mariusz "Ryjek" Adam trenował sztuki walki. Kiedy nie zjawił się na walce w sobotę, ogłoszono jego zaginięcie. Poszukiwania nie trwały długo, a ich finał okazał się tragiczny. Mariusz "Ryjek" Adam nie żyje.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Zmarł Mariusz "Ryjek" Adam

Po tym, jak Mariusz "Ryjek" Adam nie stawił się na walkę, zgłoszono jego zaginięcie. Informacja pojawiła się na profilu Zaginieni przed laty. Niestety poszukiwania zakończyły się tragicznym odkryciem.

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje 💔🖤

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje 💔🖤 „Ból i...Opublikowany przez Zaginieni przed laty Sobota, 8 maja 2021

Uczestnik Hell's Kitchen został także pożegnany na Instagramie gali Krwawy Sport.

W social mediach pożegnały go również kolezanki z programów - Ewel0na i "Mała" Ania.

Zobacz też:

NAJNOWSZE