Mariola Gołota w Agent Gwiazdy 4. Kim jest Mariola Gołota? [Wiek, kancelaria, Instagram]

2019-01-13 16:00
Andrzej Gołota i Mariola Gołota
Autor: TRICOLORS/East News

W obsadzie programu Agent Gwiazdy 4 znalazła się Mariola Gołota. Kim jest żona słynnego boksera? Na hotplota.pl znajdziecie najważniejsze informacje o tym, kim jest Mariola Gołota - uczestniczka Agent Gwiazdy 4.

Już wiosną na antenę TVN wraca jeden z najbardziej lubianych programów stacji - Agent Gwiazdy 4. W nowej edycji show nie zabraknie prawdziwych naprawdę słynnych nazwisk i... kilku zaskoczeń. Jednym z nich bez wątpienia jest udział w Agent Gwiazdy 4 Marioli Gołoty - żony Andrzeja Gołoty.

Sytuacja jest tym ciekawsza, że w Agent Gwiazdy 4 Mariola Gołota wystąpi razem ze swoim słynnym mężem. Para stanie więc naprzeciw sobie - i nawet jako małżeństwo nie będzie mogła liczyć nawzajem na swoją pomoc! Zapowiada się interesująco? Sprawdźcie, kim jest Mariola Gołota!

Mariola Gołota - wiek

Mariola Gołota w Agent Gwiazdy 4 ma przed sobą trudne zadanie. Będzie bowiem jedną z nielicznych uczestniczek, które tak naprawdę nie mają za sobą żadnej medialnej przeszłości. Co o niej wiemy? Wiele osób interesuje wiek Marioli Gołoty. Żona polskiego boksera skrzętnie ukrywa jednak tę wiadomość dla siebie. Wiadomo, że wyszła za Andrzeja Gołotę w 1990 roku.

Mariola Gołota - kancelaria

Uczestniczka Agent Gwiazdy 4 - Mariola Gołota - znana jest jednak nie tylko z tego, że jest żoną polskiego boksera. Z powodzeniem prowadzi ona własną kancelarię prawną w Chicago. Sama z wykształcenia jest prawniczką.

>> Taniec z Gwiazdami 2019: Agnieszka Radwańska w show? "Wzbudzi dużo emocji"

Mariola Gołota - Instagram

Żona Andrzeja Gołoty mocno dba o zachowanie prywatności i próżno szukać w internecie jej publicznego profilu na Instagramie. Czy po udziale w Agent Gwiazdy 4 to się zmieni? W końcu wtedy Mariola Gołota zostanie pełnoprawną gwiazdą!

Będziecie jej kibicować?

Andrzej Gołota i Mariola Gołota
Autor: TRICOLORS/East News
NAJNOWSZE