Taniec z Gwiazdami 2019: Agnieszka Radwańska w show? "Wzbudzi dużo emocji"

2019-01-10 18:17
Agnieszka Radwańska
Autor: Agnieszka Sniezko/East News

Na jaw wychodzą kolejne nazwiska gwiazd, które wystąpią w Tańcu z Gwiazdami 2019. I choć o Agnieszce Radwańskiej w Tańcu z Gwiazdami 2019 mówi się dotąd tylko nieoficjalnie, jeśli plotki się potwierdzą, będzie bezsprzecznie największą gwiazdą programu!

Dotąd w kontekście występu w Tańcu z gwiazdami 2019 najwięcej mówiło się o Justynie Żyle. Była żona Piotra Żyły niespodziewanie w ciągu ostatniego roku zyskała status celebrytki, który potwierdziła występem w nagiej sesji dla Playboya, pierwszą ścianką, własnym programem telewizyjnym i ostatecznie zaproszeniem do Tańca z gwiazdami 2019. Jeśli jednak potwierdzą się plotki o występie Agnieszki Radwańskiej w Tańcu z gwiazdami 2019, Justyna Żyła będzie musiała podzielić się zainteresowaniem mediów i widzów.

Zobacz też: Takim czerwonym Porsche jeździ Radwańska - ZDJĘCIA

O udziale Agnieszki Radwańskiej w Tańcu z gwiazdami 2019 poinformował serwis Pudelek, który dotarł do źródła wśród ekipy programu. Jeśli news ten się potwierdzi, Agnieszka Radwańska będzie bez wątpienia największą gwiazdą show.

Taniec z gwiazdami 2019 - Agnieszka Radwańska wśród uczestników?

Będzie niewątpliwie największą gwiazdą i wzbudzi dużo emocji. Wszyscy w produkcji są zachwyceni że udało się przekonać taką osobowość do udziału

- zdradza informator Pudelka.

Dodajmy, że dotąd Polsat potwierdził, że w Tańcu z gwiazdami 2019 wystąpią Justyna Żyła, Jakub Kucner, Qczaj i Joanna Mazur. W polskich mediach padają też nazwiska Macademian Girl i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Czy Agnieszka Radwańska przyćmi ich wszystkich i rzeczywiście wystąpi w programie?

>> Ewa Chodakowska jak Kendall Jenner! Wyszła w bikini na śnieg

Agnieszka Radwańska
Autor: Jan BIELECKI/East News
NAJNOWSZE