Marilyn Manson przekonuje sąd: oskarżenia o przemoc to "pokręcone opowieści"

2021-07-29 22:03 es
Marilyn Manson
Autor: Rex Features/East News

Marilyn Manson został w tym roku oskarżony przez wiele kobiet o stosowanie przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej. Kontrowersyjny muzyk nie przyznaje się do żadnego z zarzucanych mu czynów. Jego prawnicy złożyli dokumenty, w których przekonują, że Marilyn Manson jest ofiarą „skoordynowanego ataku” ze strony kobiet. A ich zeznania to "pokręcone opowieści".

Marilyn Manson zbudował swoją karierę na kontrowersyjnym wizerunku. W tym roku jednak te kontrowersje zmieniły się w oskarżenia... Kilka kobiet stwierdziło, że muzyk stosował wobec nich przemoc fizyczną, psychiczną i seksualną.

W oświadczeniu na Instagramie Marilyn Manson zapewniał, że wszystko, co robił z oskarżającymi go kobietami, odbywało się za ich zgodą. Dalej muzyk nabrał wody w usta i nie komentował kolejnych doniesień w swojej sprawie.

Teraz portal TMZ dotarł do dokumentów, jakie prawnicy wokalisty przesłali do sądu w Los Angeles. Przekonują, że to Marilyn Manson jest tu ofiarą!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Marilyn Manson ofiarą kobiecej nagonki?

Taką strategię obrali prawnicy kontrowersyjnego muzyka. TMZ dotarł do dokumentów, które dostarczyli do sądu w Los Angeles. Dotyczą one pozwu wniesionego przez gwiazdę Gry o Tron, Esme Bianco. Przekonują, że pozew należy unieważnić, ponieważ oskarżenia są przedawnione.

Zespół prawników Marilyna Mansona przekonuje, że zarzuty Esme Bianco dotyczące wykorzystywania seksualnego, fizycznego i emocjonalnego są wynikiem „skoordynowanego ataku” wielu kobiet na artystę muzycznego, a także „cynicznie i nieuczciwie dążącego do zarabiania i wykorzystywania ruchu #MeToo”.

Z dokumentów wynika, że to Marilyn Manson jest ofiarą, ponieważ Bianco „spędziła miesiące na spiskach, warsztatach i dopracowywaniu… pokręconych opowieści, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością”.

Chyba nie ma co liczyć na ugodę...

NAJNOWSZE