Marilyn Manson

i

Autor: Rex Features/East News

Marilyn Manson jest przesłuchiwany! O przemoc oskarżyło go już co najmniej 5 kobiet

2021-02-20 17:41

Od lat Marilyn Manson był po cichu oskarżany o przemoc. Jednak w ostatnim czasie jego ofiary nabrały odwagi i sprawy już nie da się ucieszyć. Zdaje się, że wszystko rozpoczęła, była narzeczona muzyka, Evan Rachel Wood. Jej śladem poszły inne ofiary Marilyna Mansona. Teraz sprawę bada policja, a artysta jest przesłuchiwany.

O tym, że Marilyn Manson lubi przemoc, mówiło się od lat. Jednak artyście nigdy niczego nie udowodniono. Sprawa nabrała rozmachu, gdy kilka tygodni temu jego była narzeczona Evan Rachel Wood, głośno wypowiedziała nazwisko swojego oprawcy.

Aktorka nie raz wspominała, że była prześladowana, jednak dopiero teraz odważyła się wskazać, że to Marilyn Manson. Jej śladem poszły inne kobiety, co doprowadziło do oficjalnego śledztwa.

Marilyn Manson przesłuchiwany w związku z przemocą

Evan Rachel Wood była pierwszą kobietą, która odważyła się publicznie powiedzieć, że to Marilyn Manson ją prześladował. Później swoje historie opowiadały kolejne ofiary. Ashley Walters i Ashley Lindsay Morgan twierdziły, że były torturowane brakiem snu, a Sarah McNeilly mówiła, że ​​Manson „zagroził, że uderzy mnie w twarz kijem baseballowym”.

Była gwiazda porno Jenna Jameson powiedziała, że ​​52-letni Manson marzył o spaleniu jej żywcem. W końcu artystą zainteresowały się odpowiednie organy.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...

Marilyn Manson jest przesłuchiwany przez amerykańską policję w związku z licznymi zarzutami przemocy domowej ze strony co najmniej pięciu kobiet.

Jak dotąd piosenkarz został wyrzucony ze swojej wytwórni Loma Vista Recordings i zwolniony z roli w serialu fantasy, American Gods.

Na swoją obronę Marilyn Manson powiedział, że jego „intymne relacje odbywały się za zgodą obu stron” i określił zarzuty jako „okropne zniekształcenia rzeczywistości”.