Marilyn Manson

i

Autor: Rex Features/East News

Marilyn Manson z kolejnym oskarżeniem. Jego ex zdradziła drastyczne szczegóły z ich sypialni!

2021-05-06 13:30

Kłopoty Marilyna Mansona nie kończą się, a wręcz przeciwnie dopiero rozkręcają. Kolejna kobieta oskarża go o znęcanie się nad nią. Ashley Morgan Smithline opowiedziała o naprawdę mrożących krew w żyłach szczegółach, jakie działy się w ich sypialni.

Marilyn Manson na początku lutego został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę Evan Rachel Wood o znęcanie się, w tym przemoc fizyczną, psychiczną oraz seksualną. Po jej oświadczeniu w sieci zawrzało. Kontrowersyjnego muzyka zaczęły oskarżać o to samo kolejne osoby.

Kłopoty piosenkarza się nie kończą. Teraz głos zabrała jego kolejna ofiara. Modelka Ashley Morgan Smithline opisała, jak wyglądało życie intymne podczas ich związku. Uwaga! To mega drastyczne szczegóły!

Ashley Morgan Smithline opowiedziała o związku z Marilynem Mansonem. Drastyczne szczegóły!

Ashley pozostawała w związku z Mansonem dwa lata, w tym czasie zdążyły się wydarzyć przerażające rzeczy. W pierwszej kolejności kobieta oskarża rockmana o gwałt i tym samym nazwała go potworem. Dlaczego więc tak długo pozostawała z nim w związku? Według jej słów Manson cechuje się niezwykłą inteligencją, która zadziałała na nią jak wabik.

Zwabił mnie tą niekończącą się inteligencją. 

– mówiła w rozmowie z magazynem People. Dalej Ashley zdradziła, że podczas intymnych chwil, Manson ugryzł ją, biczował, skaleczył nożem ozdobionym swastyką, a także wepchnął jej pięść w usta!

To nie koniec skandalicznych zachowań piosenkarza. Miał również przed jednym z wyjazdów Ashley poprosić ją o to, aby przywiozła mu nazistowskie pamiątki…

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczęła się wojna Kingi Rusin i Weroniki Rosati?

Powiedział to w stylu, jakby to był żart między nami. Myślę, że w tamtym momencie byłam na tyle zmuszona, że czułam, że nie polubiłby mnie, gdybym nie przyniosła tych rzeczy. Gdybym wiedziała, że broń zostanie na mnie użyta, myślę, że byłoby to o wiele dziwniejsze.

Ashley Morgan Smithline ujawniła też, że po paru tygodniach spotkań, zawarli pakt krwi. Na czym dokładnie to polegało?

Zrobiono mi pranie mózgu i to sprawia, że czuję się obrzydliwie. Rozciął mi brzuch, a potem wypił moją krew. Potem kazał wypić swoją. Im bardziej pozwalałam mu krzywdzić siebie, tym bardziej go kochałam i tym bardziej udowadniałam mu, że dla niego jestem.

– mówiła.

Smithline jest jedną z 15 kobiet, które zarzucają Mansonowi przemoc psychiczną, fizyczną oraz seksualną.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury