Marianna Schreiber

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Marianna Schreiber

Marianna Schreiber zareagowała na nazwanie jej męża "c*pą". Co odpowiedziała słynnemu aktorowi?

2022-05-17 18:16

Marianna Schreiber zamieściła w sieci rodzinne zdjęcie, na którym pozuje z mężem Łukaszem Schreiberem i ich wspólnym dzieckiem. O komentarz pokusił się znany polski aktor Tomasz Dedek, który bez ogródek nazwał małżonka celebrytki c*pą. Jak kobieta zareagowała na tę obelgę?

Marianna Schreiber to żona polityka PiS-u Łukasza Schreibera, która zasłynęła udziałem w 10. edycji programu "Top Model", a teraz spełnia się jako instagramowa celebrytka. Na jej profilu pojawiło się rodzinne zdjęcie, które szybko stało się hitem w sieci. Wszystko przez komentarz, który zamieścił Tomasz Dedek, czyli serialowy Jędrula z "Rodziny zastępczej".

Marianna Schreiber odpowiedziała na obelgę pod adresem jej męża

Marianna Schreiber nie kryje się z tym, że jej poglądy znacząco odbiegają od tego, co reprezentuje jej mąż. Dała temu wyraz w opisie rzeczonego zdjęcia, gdzie napisała między innymi, że chce, aby również pary jednopłciowe mogły być szczęśliwe w Polsce, mogły zakładać rodzinyTomasz Dedek nie omieszkał skomentować tego w kąśliwy sposób, pisząc: Generalnie tworzycie rodzinę jednopłciową, bo takiej c*py jak twój mąż to szukać ze świecą.

Marianna Schreiber odpowiedziała na tę zaczepkę nie odbijając piłeczki. Zamiast użyć wulgarnych słów, zdecydowała się na sarkazm: Przedstawiam wam wybitnego aktora. Otóż napisał te słowa tak GENERALNIE z szacunkiem

Marianna Schreiber

i

Autor: Screenshot Instagram/marysiaschreiber Marianna Schreiber w sarkastycznej odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski opowiedział o walce z alkoholizmem. "Już praktycznie nie miałem paznokci"

Marianna Schreiber zakłada własną partię polityczną i komentuje poglądy męża

Jak już wspominaliśmy, Marianna Schreiber nie kryje się z tym, że poglądy jej i męża ZNACZĄCO się od siebie różnią. Kobieta ogłosiła niedawno, że do wyborów zamierza wystartować z własną partią polityczną Mam Dość, której ideą jest reprezentowanie zbuntowanych ludzi wobec niesprawiedliwości w Polsce. Jak sama przyznała, mąż nie jest zadowolony z tej inicjatywy, bowiem chciałby, aby i ona popierała prawicę.

Marianna Schreiber bez ogródek przyznała, że nie liczy na jakąkolwiek pomoc od męża, gdyż jest on... zacietrzewionym politykiemzagorzałym konserwatystą.

To nie jest tak, że ja nie daję szansy ludziom, którzy chcieliby zrozumieć, że jednak postępowali w sposób niewłaściwy. Ale mój mąż jest bardzo zacietrzewionym politykiem. Jest zagorzałym konserwatystą i nie ma możliwości, żeby uczestniczył w czymś, co od początku neguje - przyznała Marianna Schreiber w rozmowie z Super Expressem. 

Czy różnice poglądów i sprzeczne interesy polityczne wpłyną na małżeństwo Schreiberów? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka tajemnica Mariny i Wojciecha Szczęsnego ujawniona. Ich przyjaciel się wygadał

Sonda
Czy Marianna Schreiber powinna wejść do wielkiej polityki?