Marina

i

Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Wielka tajemnica Mariny i Wojciecha Szczęsnego ujawniona. Ich przyjaciel się wygadał

2022-05-17 15:47

Marina Szczęsna bardzo dba o prywatność swojej rodziny, dlatego nigdy nie zdradziła, gdzie znajduje się zagraniczna posiadłość, w której przebywa obecnie wraz z rodziną. Zdarza się, że celebrytka zaprasza do niej gości, który są tak zachwyceni luksusową willą, że trudno nie pochwalić się tym w mediach społecznościowych.

Żona Wojciecha Szczęsnego w ostatnim czasie rzadko pokazywała się publicznie . Jest nieobecność wynikała głównie z problemów związanych z depresją. Niedawno opowiadała w swoich problemach za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aby lepiej sprostać problemom, Marina wraz z mężem i 3-letnim synkiem postanowili zamieszkać z dala od Polski i zgiełku związanego z życiem na świeczniku. Miejsce ich pobytu do niedawna było ściśle chronioną tajemnicą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marina otarła się o depresję. Wciąż walczy z atakami paniki

Przyjaciel Mariny zdradził, gdzie przebywa piłkarska para

Do sekretnej rezydencji Mariny i Wojciecha Szczęsnych zawitali niedawno przyjaciele z Polski. Patryk Pniewski i Rozalia wraz z Mariną postanowili nagrać filmiki na Tik Toka. Zabawne wygłupy przy ekskluzywnym basenie udostępnili w internecie. Widać, że przyjaciele dobrze się bawią, a Marina ma wspaniałych kompanów przy dochodzeniu do zdrowia.

Patryk Pniewski był tak zachwycony urokami tego miejsca, że postanowił dodać więcej materiału na swoje social media. Podał również nazwę miejscowości położonej nad Morzem Śródziemnym, w którym mieści się tymczasowa rezydencja piłkarskiej pary. Skończyły się więc spekulacje internautów na temat miejsca ich pobytu, gdyż już wiadomo, że przebywają w urokliwej miejscowości o nazwie Marbella.

Roztrzęsiona Marina Łuczenko STRASZNIE PŁACZE przy nowym domu