Mariah Carey i Nick Cannon podpisali ugodę w sprawie dzieci. Jest dziwna...

2016-11-17 21:00
mariah carey nick cannon rozwód
Autor: REPORTER/East News

Mariah Carey i Nick Cannon dogadali się w sprawie opieki nad wspólnymi dziećmi. Podpisana przez nich ugoda zawiera jednak znacznie więcej szczegółów, na przykład... zarobki obojga rodziców!

Mariah Carey rozstała się niedawno z mega bogatym narzeczonym, Jamesem Packerem. Jak Wam donosiliśmy, piosenkarka zażądała, by australijski miliarder dał jej 50 milionów dolarów w związku z zakończeniem związku.

Pisaliśmy Wam również o tym, że Mariah Carey i James Packer mieli pobrać się już kilka miesięcy przed rozstaniem. Prawnicy miliardera przedstawili wówczas piosenkarce intercyzę, którą ta miała podpisać. Mega gruby dokument zawierał absurdalne zapisy, jakich nigdy nie widzieliśmy w umowach przedmałżeńskich!

>>Mariah Carey i James Packer mieli podpisać mega absurdalną intercyzę! Znamy szczegóły! <<

Wygląda na to, że Mariah Carey spodobała się idea konstruowania dokumentów z idiotycznymi zapisami. Serwis TMZ podaje, że gwiazda podpisała ugodę z byłym mężem, Nickiem Cannonem, w sprawie opieki nad wspólnymi dziećmi pary.

Ugoda zawiera między innymi deklaracje obojga rodziców w sprawie ich zarobków z 2014 roku. Nick Cannon wzbogacił się wówczas o 2,7 mln dolarów, a Mariah - o 6,3 mln. To oznacza, że od ex narzeczonego zażądała na odchodne ośmiokrotności własnych rocznych zarobków!!

Co jeszcze możemy znaleźć w ugodzie między Carey i Cannonem? Na przykład zapis o alimentach, jakie Nick ma płacić na swoje dzieci. Te mają wynosić 5 tysięcy dolarów miesięcznie na konto oszczędnościowe. Mariah nie jest zobowiązana wpłacania pieniędzy na to konto.

Nas zaintrygował także inny zapis. W razie wstąpienia w nowe związki Mariah Carey i Nick Cannon nie mają prawa nazywać swoich partnerów w obliczu dzieci takich określeń, jak: mama/tata, mamusia/tatuś, matka/ojciec czy tym podobnych!

Mariah Carey i Nick Cannon dzielą się opieką nad dziećmi, jednak większość czasu chłopcy mają spędzać z matką.

Mariah Carey i Bryan Tanaka
Autor: Splash News/East News Mariah Carey i Bryan Tanaka

NAJNOWSZE