Mariah Carey i James Packer mieli podpisać mega absurdalną intercyzę! Znamy szczegóły!

2016-11-06 15:15
Mariah Carey
Autor: Bulls Mariah Carey

Mariah Carey i James Packer rozstali się, choć ślub chcieli wziąć pierwotnie już w marcu 2016. nie wyszło, bo prawnicy nie zdążyli przygotować intercyzy. Teraz, kiedy znamy jej zapisy, jesteśmy przekonani, że dobrze się stało, iż do tego ślubu nie doszło...

Jeśli myśleliście, że ślub Mariah Carey i Jamesa Packera miał być jedynie ukoronowaniem ich wielkiej miłości i celebracją szczęścia, to bardzo się mylicie... Jak wynika z umowy przedślubnej, jaką para miała podpisać, ustalenia między narzeczonymi przypominały bardziej negocjacje handlowe! Pisaliśmy Wam już, że Mariah i James chcieli pobrać się już w marcu 2016, jednak ich prawnicy nie zdążyli doprecyzować zapisów intercyzy, która miała być podpisana przed uroczystością.

>>Mariah Carey i James Packer ślub mieli wziąć w marcu! Nie wyszło, bo... intercyza nie była gotowa! <<

Teraz znamy kolejne szczegóły intercyzy, która miała obowiązywać małżonków po ślubie. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy... Serwis TMZ dotarł do draftu umowy, jaki ludzie Packera przesłali do przedstawicieli Carey. Szkic zawierał ogólne postanowienia. Pozostawiono w nim luki na wpisanie kwot, co do których niedoszli małżonkowie mieli się porozumieć. Nie porozumieli się, bo prawnicy piosenkarki natychmiast odrzucili propozycje jako "uszczypliwe i obraźliwe".

Oto niektóre z zapisów, jakie znalazły się w drafcie umowy przedmałżeńskiej, którą mieli podpisać Mariah Carey i James Packer:

"Poza prezentami wymienianymi w ramach zaręczyn, ślubu, urodzin lub rocznic, żaden element biżuterii i/lub ozdób osobistych, kosztujących ponad 250 tysięcy dolarów, nie będzie uważany za prezent, chyba że będzie mu towarzyszyć, lub zostanie do niego później dołączone. pismo dokładnie stwierdzające: 'To jest mój prezent dla ciebie'".
"James ma przeznaczyć kartę kredytową do użytku Mariah i jej pracowników. Suma wydatków nie powinna przekraczać ... dolarów amerykańskich na miesiąc kalendarzowy".
"James ma zapewnić do osobistego użytku Mariah, jej dzieci i niań prywatny samolot, który sam wybierze, ale tylko wtedy, gdy James sam zdecyduje, że tak powinien zrobić".

Poza tym James Packer zgadza się - według intercyzy - nabyć pewne ubrania dla Mariah, jednak w miejscu ,w którym powinna być wymieniona maksymalna kwota zakupów, pozostało puste miejsce do wypełnienia. W dokumencie jest za to zaznaczone, że ubrania kupione przez męża nie mogą być przez Mariah użyte w celach biznesowych czy na potrzeby występów. dodatkowo "Mariah powinna sama zapewniać pełna odzież dla swoich dzieci".

Negocjacje związane z intercyzą upadły jednak przez inny zapis, którego Mariah Carey nie przyjęła: "James będzie płacić Mariah, a Mariah będzie przyjmować, 6 milionów dolarów rocznie za każdy pełen rok małżeństwa, do maksymalnej kwoty 30 milinów... skorygowanej proporcjonalnie do tygodniowej bazy [151 385 dolarów tygodniowo]".

Powołując się na osoby z otoczenia Marha Carey, serwis TMZ podaje, że piosenkarka odrzuciła kwotę proponowaną przez Jamesa i twierdzi, że Packer zgodził się wypłacić jej 50 milionów dolarów, jeśli małżeństwo rozpadnie się.

Mariah Carey
Autor: Bulls Mariah Carey

NAJNOWSZE