Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson razem na scenie! Czujecie święta?

2020-12-04 15:13 kp
Mariah Carey, Ariana Grande, Jennifer Hudson - Oh Santa!
Autor: Youtube/ Mariah Carey

Mariah Carey to już od lat niekwestionowana królowa świąt Bożego Narodzenia. Wokalistka co roku czeka wiele miesięcy, by po raz kolejny wrócić na scenę z All I Want For Christmas Is You i jej świątecznymi koncertami. Z powodu pandemii nie będzie mogła spotkać się tym razem z widzami, jednak przygotowała dla nich coś wyjątkowego w towarzystwie Ariany Grande i Jennifer Hudson!

Choć ten rok drastycznie różni się od poprzednich, święta zbliżają się wielkimi krokami. A to oznacza, że jak zawsze o świąteczną atmosferę zadba Mariah Carey. Gwiazda od lat to właśnie w święta jest najbardziej aktywna, podróżując ze swoim świątecznym show i śpiewając kultowe już All I Want For Christmas Is You. Tym razem z wiadomego powodu trasa koncertowa się nie odbędzie. To nie znaczy jednak, ze artystka zupełnie odpuszcza w tym roku temat!

Wręcz przeciwnie! Mariah Carey tym bardziej stara się, by mimo obostrzeń i ograniczeń każdy mógł poczuć świąteczną atmosferę. I z tego powodu właśnie opublikowała nową wersję swojego hitu Oh Santa!

ESKA XD EXTRA

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson śpiewają Oh Santa

Do nowej wersji swojego hitu Mariah Carey zaprosiła dwie utalentowane gwiazdy - Arianę Grande i Jennifer Hudson. I tym samym być może właśnie dostaliśmy połączenie najlepszych głosów współczesnego showbiznesu! Wszystkie trzy artystki mogą pochwalić się wielkim talentem i oszałamiającą skalę głosu, co z przyjemnością zaprezentowały w Oh Santa. Wokalistki, otoczone elfami, z łatwością śpiewają nawet najwyższe dźwięki, a ich popis pod koniec utworu otworzy usta każdemu hejterowi, który dotąd kwestionował talent którejkolwiek z nich!

Fani zwracają uwagę na jeszcze coś - występ u boku Mariah Carey to dla Ariany Grande wielkie wydarzenie! Choć w sieci pojawiały się plotki o rzekomych złych stosunkach między gwiazdami, nikt nie ma wątpliwości, że Mariah to jedna z idolek Ari z młodości.

To po prostu trzeba usłyszeć! A poza tym... to przeurocza, świąteczna pocztówka :)

Zobaczcie, jak Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson śpiewają Oh Santa!

NAJNOWSZE