Kim Kardashian wyda na święta MILIONY. Dla dzieci biżuteria, kucyki i samochody!

2020-12-01 18:15 es
Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Kim Kardashian

Ważną tradycją w rodzinie Kardashian Jenner są przyjęcia świąteczne. W tym roku ze względu na koronawirusa impreza będzie mieć odrobinę bardziej kameralny charakter. To jednak nie znaczy, że Kim Kardashian będzie oszczędzać. Wprost przeciwnie! W tym roku gwiazda idzie na całość!

2020 rok to dla wielu ludzi bardzo ciężki czas. Przez koronawirusa mnóstwo osób straciło pracę i środki do życia. A przez gospodarczy kryzys wywołany pandemią będzie ich jeszcze więcej. Podczas gdy większość osób zaciska pasa, rodzina Kardashian Jenner nie musi się o nic martwić. Zagraniczne media donoszą, że Kim Kardashian planuje w tym roku przejść samą siebie!

Chociaż przez koronawirusa świąteczne przyjęcie nie będzie tak okazałe, jak zwykle, nie ma mowy o oszczędnościach!

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Kim Kardashian wyda miliony na święta

Gdybyśmy mieli jednym słowem opisać święta u Kardashianek, byłoby to - spektakularne. Mnóstwo ozdób, znani ludzi, drogie prezenty i luksusowe stylizacje. W tym roku podobno Kim Kardashian chce przejść samą siebie.

North, Saint, Chicago i Psalm mogą się spodziewać pobudki w Boże Narodzenie w otoczeniu ekstrawaganckiej biżuterii, samochodów elektrycznych i innych niespodziankach. Ich rodzice planują zaszaleć.

W tym roku idą na całość z dziecięcymi prezentami - biżuteria i ubrania warte setki tysięcy dolarów. Będą kupować kucyki i samochody elektryczne, zegarki wykonane na zamówienie i wszystkie najnowsze zabawki, które trzeba mieć.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia celebrytki.

Nie myślcie, że w ty wszystkim Kim Kardashian i Kanye West zapomną o sobie!

Kanye chce kupić Kim jej własną, prywatną wyspę, a ona ma dla niego szereg nieruchomości i innych niespodzianek - a ponadto płacą za większość przyjęcia bożonarodzeniowego rodziny Kardashian. Każdy z nich kazał przygotować je swoim osobistym asystentom, to ich najwyższy priorytet.

Donosi źródło portalu Heatworld.

Kim Kardashian i Kanye West planują rozpieścić resztę rodziny „luksusowymi samochodami i luksusowymi wakacjami”.

Wy też już kupiliście swoim bliskim skarpetki? ;)

NAJNOWSZE