Ariana Grande i Dalton Gomez potwierdzają związek! Zdjęcie pocałunku wyjaśnia wątpliwości

2020-12-03 8:10 mm
Ariana Grande w drodze do studia w Los Angeles
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Ariana Grande opublikowała na Instagramie serię prywatnych zdjęć, na których pokazała, jak spędzała ostatnie dni w gronie rodziny. Towarzyszył jej Dalton Gomez i on również znalazł się na jednej z fotek. Zdjęcie wywołało niemałą sensację wśród fanów, bo Ari uwieczniła na nim gorący pocałunek z Daltonem, przyznając tym samym oficjalnie, co ją z nim łączy.

Ariana Grande i Dalton Gomez wreszcie oficjalnie razem! Po miesiącach plotek i domysłów artystka odkrywa karty i pokazuje się z ukochanym na gorącym zdjęciu z czułym pocałunkiem.

2 grudnia na Instagramie Ariany Grande pojawiła się seria prywatnych zdjęć, pokazujących czas spędzony przez gwiazdę w rodzinnym domu oraz z nowym chłopakiem. Na jednej z fotek Ariana uwieczniła swój gorący pocałunek z Daltonem Gomezem!

trochę z życia

- napisała Ariana Grande w poście obok serii najnowszych zdjęć. Fotki znajdziecie poniżej - koniecznie przewińcie je do zdjęcia nr 3!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020

Kim jest Dalton Gomez?

Nowy chłopak Ariany Grande mocno dba o swoją prywatność i dotąd niechętnie pokazywał się publicznie u boku swojej ukochanej.

Dalton pochodzi z Południowej Kalifornii i od pięciu lat pracuje jako agent nieruchomości w firmie Aaron Kirman Group. Chłopak Ariany Grande  zajmuje się najbardziej luksusowymi posiadłościami i współpracuje z najbogatszymi i najbardziej elitarnymi klientami.

Wiadomo, że Dalton Gomez nie jest obcy w świecie gwiazd - jedną z jego znajomych jest Miley Cyrus, z którą znajomością chwalił się w mediach społecznościowych w 2017 roku.

NAJNOWSZE