Margaret pokazała piersi na środku jeziora. Odważne zdjęcia opublikowała w sieci

2022-07-06 17:03 Joanna Dembek
Margaret
Autor: AKPA Margaret z mężem na łodzi

Margaret, wraz z mężem wybrała się w rejs łodzią, podczas którego odpoczywała leżąc roznegliżowana na pokładzie. Jej błogie lenistwo zostało uwiecznione na fotografiach, a piosenkarka pochwaliła się nimi w sieci.

Margaret i KaCeZet z powodzeniem łączą życie prywatne z zawodowym. Rzadko opowiadają publicznie o swoim związku, jednak nie trudno zauważyć, że łączy ich bardzo wiele. Oboje kochają muzykę, a oprócz tego prowadzą bardzo specyficzny styl życia w zgodzie z naturą. Podczas pandemii para zdecydowała się uciec z miasta i zamieszkać w domku holenderskim w środku lasu. Ich ślub natomiast odbył się w Peru, a ceremonia przypominała szamańskie święto, podczas którego nie zabrakło magicznych pieśni i symbolicznego połączenia dusz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ola Hamkało egzotycznym tańcem rozpaliła scenę. Fanów zatkało: "Dziewczyno, jesteś płonącym ogniem"

Margaret i KaCeZet odpoczywają na łodzi. Nie obyło się bez rozbieranej sesji zdjęciowej

O związku Margaret zaczęło być głośno w 2018 roku, kiedy to muzyk dodał na Instagram ich wspólne zdjęcie. Ta fotografia rozwiała wszelkie wątpliwości, a od tamtego czasu w mediach społecznościowych para zaczęła publikować coraz więcej romantycznyc kadrów pokazujących ich życie zawodowe, jak i prywatne.

Para uwielbia spędzać czas na łonie natury, a w ich planach podróżniczych nie brakuje najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Na Instagramie para opublikowała zdjęcia z rejsu łodzią, którą przemierzali jedno z polskich jezior. Margaret z pełnym poczuciem swobody oddała się błogiemu lenistwu, zrzucając z siebie zbędne części garderoby, pozostając jedynie w kusych figach. Rozłożona na pokładzie niczym nimfa pozwoliła sobie zrobić zdjęcie, na którym można podziwiać jej nagie ciało.

Margaret
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@margaret_official Margaret na łodzi z mężem
Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52

Kayah zrobiła fanom niespodziankę!

Posłuchaj, co mówi o swoim nowym singlu.

Listen to "Kayah wydała nowy singiel “Odnaleźć siebie”! Zdradziła nam, jak powstała ta piosenka" on Spreaker.
NAJNOWSZE