Margaret pakuje cały swój dobytek. Żegna się z domkiem w lesie

2022-08-06 19:44 Joanna Dembek
Margaret i Piotr Kozieradzki
Autor: AKPA Margaret i Piotr Kozieradzki wyprowadzają się z holenderki

Margaret opuszcza swój ukochany domek holenderski, w którym spędziła ostatnie dwa lata. Mieszkała w nim wspólnie ze swoim mężem Piotrem Kozieradzkim, a teraz pakują cały swój dobytek i rozpoczynają nowy etap w życiu.

Dwa lata temu Margaret i Piotr Kozieradzki opuścili miasto, aby zamieszkać w lesie - z dala od zgiełku, materialnych pokus i blasku reflektorów. 

Pandemia była bodźcem, dzięki któremu w miesiąc wyprowadziliśmy się z mężem z Warszawy do lasu. Nie myślę o powrocie. Nie tęsknię. Miasto we mnie budzi chęć posiadania. Kręcę się w kółko i zjadam swój własny ogon. A na wsi nie mam „nic” i jest świetnie - mówiła wówczas w rozmowie z portalem Ofemin.

Margaret znowu robi rewolucję w swoim życiu

Kiedy Margaret oznajmiła internautom, że rozpoczyna życie na wsi, fani byli ogromnie zdumieni i uznali, że to czyste szaleństwo. Margaret musiała uspokajać swoich obserwatorów mówiąc, że "w lesie żyje się normalnie, zdrowo i pięknie, choć również czasami trudno". Określiła to również "powrotem do normalności".

Po dwóch latach życia w holenderce, w której z początku brakowało ogrzewania i internetu, Margaret i KaCeZet wyruszają w dalszą podróż przez życie i poszukiwanie własnego miejsca na ziemi. Margaret oznajmiła na Instagramie, iż są w trakcie pakowania swojego dobytku. Nie zdradzili jednak, gdzie będzie znajdował się ich nowy dom.

Sonda
Wolisz życie na wsi czy w mieście?
Gramy dla Ukrainy | Koncert Margaret na naszej scenie!
NAJNOWSZE