Margaret o The Voice Of Poland 11: "Czuję się wypłukana emocjonalnie, muszę wziąć przerwę"

2019-12-02 21:34 nk
Margaret
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Margaret zadebiutowała w roli jurorki/trenerki w 10. edycji The Voice Of Poland. Choć w finale uczestnik z jej drużyny zajął 3. miejsce, sama Margaret była budziła pozytywne reakcje wśród widzów. Czy mimo to gwiazda nie zdecyduje się na udział w kolejnej edycji muzycznego talent show? Jej odpowiedź nie jest jednoznaczna...

Za nami 10. edycja The Voice Of Poland. Wygrała ją Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Podopieczny Margaret, Tadeusz Seibert, zajął 3. miejsce. Choć trudno tu mówić o wielkim sukcesie trenerskim gwiazdy - w końcu w sumie uczestników w finale było zaledwie czworo - widzowie bardzo polubili ją jako jurorkę. Czy możemy więc spodziewać się udziału Margaret w kolejnej edycji show?

Margaret w The Voice Of Poland 11?

Niestety, Margaret unika jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy pojawi się jako trenerka w The Voice Of Poland 11. Daje jednak do zrozumienia, że udział w show zbyt wiele kosztował ją emocjonalnie.

Nie wiem. Ten program to było dużo pracy, dużo emocji. Bardzo się zaangażowałam i wymagało to ode mnie dużo energii. Po tym programie czuję się wypłukana emocjonalnie, także na razie muszę wziąć przerwę. 

- powiedziała Margaret w rozmowie z serwisem Pomponik.pl. Piosenkarka dała też do zrozumienia, że nawet jeśli nie zobaczymy jej w kolejnej edycji The Voice Of Poland, to na pewno będzie w inny sposób wspierać nowe talenty.

Potraktowałam ten program nie tylko jako przygodę, ale jako trampolinę do robienia innych rzeczy. Bardzo chcę pomagać młodym artystom i się dzielić z nimi doświadczeniem, jakie mam.

Jesteście ciekawi, co planuje Margaret?

NAJNOWSZE