The Voice of Poland: Michał Szpak przeklina na antenie! Upomniał go Tomasz Kammel!

2019-11-17 21:00 DR
Michał Szpak
Autor: PAWEL DABROWSKI / SUPER EXPRESS

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak jest jednym z najbardziej kolorowych i kontrowersyjnych polskich wokalistów. Od jakiegoś czasu jest on trenerem w programie The Voice of Poland. W ostatnim odcinku nadawanym na żywo Michał wypowiedział słowo, które uznawane jest za przekleństwo. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Kariera Michała Szpaka rozpoczęła się w momencie, w którym pojawił się on na antenie telewizji TVN. Wtedy to w programie X Factor śmiali się z niego wszyscy, łącznie z jurorami. Ostatecznie wyszło jednak na to, że jest to, że Michał ma świetny głos i potrafi z niego korzystać. Później kariera Szpaka się rozwinęła. Do tego stopnia, że obecnie jest on jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Jego hity znają praktycznie wszyscy. Dzięki swojej popularności jest on również trenerem w programie The Voice of Poland.

W ostatnim odcinku, który transmitowany jest na żywo Michał Szpak komentując występ jednej z uczestniczek użył słowa „zaje**ście”, które przez Radę Języka Polskiego uznane zostało za przekleństwo. Sytuacja była tak napięta, że piosenkarza upomnieć musiał prowadzący program, Tomasz Kammel. Ta akcja szybko stała się popularna w sieci. Internauci opisują ją między innymi na Twitterze.

Też uważacie, że takie słowo jest niestosowne?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE