Margaret i KaCeZet razem w łóżku! On śpi, a ona znowu rapuje i... pokazuje majtki!

2020-05-26 18:00 nk
Margaret wytwórnia płytowa
Autor: TRICOLORS/East News

Margaret niechętnie dzieli się z fanami swoim życiem osobistym. Przekazuje im na temat związku z KACeZetem tyle, ile sama uważa za słuszne - czyli niewiele. ;) Co skłoniło ją do pokazania się z ukochanym w tak intymnym miejscu, jakim jest wspólna sypialnia? Najwyraźniej... wena twórcza! Bo jedno #Hot16Challenge to dla niej za mało!

Margeret i KaCeZet to jeden z bardziej tajemniczych związków w polskim show biznesie. Para niespecjalnie afiszuje się ze swoją relacją. Małgosia Jamroży i Piotr Kozieradzki przeważnie pokazują się razem w związku ze wspólnymi projektami muzycznymi. Nie inaczej jest i tym razem, choć fanów może zaskoczyć fakt, iż zakochanych możemy podziwiać w dość intymnym miejscu, jakim jest wspólne łóżko...

Margaret rapuje, KaCeZet ŚPI!

Margaret przyłączyła się niedawno do łańcuszka #Hot16Challenge. Zasady były tu proste - trzeba było stworzyć i wyrapoważ 16 wersów, następnie wrzucić nagranie do sieci i nominować kolejne osoby. A wszystko po to, by wypromować zbiórkę pieniędzy na pomoc szpitalom w walce z koronawirusem.

Dla Margaret tamtych 16 wersów to najwyraźniej było zdecydowanie za mało, by przekazać wszystko, co chciała. Gwiazda nakręciła bowiem kolejny filmik z kontynuacją swojej piosenki. Małgosia Jamroży rapuje na tym samym bicie. Tym razem jednak siedząc w łóżku przy śpiącym KaCeZecie!

Na bicie z #hot16challenge2 jeszcze kilka słów. Sprawdźcie 😎 Bit i śpiąca królewna Kacezet

- napisała artystka w poście.

W filmiku Margaret rapuje, siedząc na łóżku obok śpiącego KaCeZeta. Pod koniec zaś podchodzi do kamery, prezentując się w majtkach bez spodni!

NAJNOWSZE