ojcostwo

Marcin Hakiel zostanie podwójnym tatą? "Może będą bliźniaki"

2024-05-24 10:39

O Marcinie Hakielu i jego partnerce Dominice było ostatnio dosyć głośno. Najpierw plotkowano o ślubie, a teraz to. Okazało się, że Dominika jest w ciąży, a Marcin Hakiel znowu zostanie tatą. Sęk w tym, że być może podwójnym. W jednym z wywiadów opowiedział więcej o swoim przyszłym ojcostwie i ciąży Dominiki.

Po burzliwej relacji Hakiela przyszedł wreszcie spokój. Tancerz jest w szczęśliwym związku z Dominiką. Fani od dłuższego czasu plotkują o ich ślubie i całej ceremonii. Para zamiast zdementować te plotki, dolała tylko oliwy do ognia. Okazało się, że Dominika jest w ciąży, a Marcin Hakiel zostanie tatą trzeci raz. Przyszły tata nie wyklucza jednak, że być może urodzą się bliźniaki. Nieco więcej o przyszłym ojcostwie i ciąży partnerki, opowiedział w jednym z wywiadów. Razem z Dominiką dumnie prezentowali się na ściance. Okazało się, że ciąża Dominiki wyszła na jaw... przypadkowo!

Dopiero był ślub, a tu takie wieści! Marcin Hakiel zostanie ponownie ojcem!

Marcin Hakiel będzie tatą bliźniaków?

W marcu 2022 roku Kasia Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali oświadczenie, w którym donieśli o swoim rozstaniu – "Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować" – czytamy. Później związał się z uroczą Dominiką. Fani namiętnie plotkowali o ich przyszłym ślubie i nowej rodzinie. Nagle okazało się, że Dominika jest w ciąży, a Marcin Hakiel znowu zostanie tatą! Na jednej z imprez, para zapozowała na ściance, na której Dominika brylowała z zaokrąglonym brzuszkiem. "Dzisiaj mnie kostium trochę zdradził, bo na początku nie mieliśmy takiego planu. Jak założyłam go tydzień temu, nie było nic widać" - wyznała Dominika w rozmowie z "Plejadą". "Pojechaliśmy na badania, zrobiliśmy research, żeby się upewnić. To nie było tak, że ja zaplanowałam, żeby mu pokazać i powiedzieć. U nas to było spontaniczne, czyli jak wszystko, co zazwyczaj robimy" - dodała Dominika Serowska. Marcin Hakiel zaczął jednak spekulować, że być może zostanie tatą bliźniaków: "Adam wolałby brata, a Helenka chciałby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy!" - czytamy. Jak będzie naprawdę? Tego fani dowiedzą się zapewne już niedługo!

Marcin Hakiel bierze niedługo ślub? Jego narzeczona ujawniła szczegóły ceremonii

Katarzyna Cichopek to popularna polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Marcin Hakiel jest polskim tancerzem, choreografem oraz instruktorem tańca. Małżeństwo wywołało na swój temat spore zamieszanie, gdy ogłosili w 2022 roku, że się rozwodzą. Para nie utrzymuje ze sobą kontaktów i wiedzie osobne życie, którego "częścią wspólną" są dzieci. Adam urodził się w 2009, a Helena w 2013 roku.

Marcin Hakiel z ciężarną partnerką i córką na lodach i gofrach. Dominika nagle łapie się za brzuch!