Marcin Hakiel

i

Autor: AKPA Marcin Hakiel z narzeczoną Dominiką po drugim odcinku "Tańca z gwiazdami"

ślubne plany

Marcin Hakiel bierze niedługo ślub? Jego narzeczona ujawniła szczegóły ceremonii

2024-04-24 14:57

Nie jest tajemnicą, że Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika planują wspólne życie, a nawet ślub. Para chętnie pokazuje się na eventach oraz w mediach społecznościowych. O konkretach dotyczących ślubu wygadała się narzeczona Hakiela. Jak będzie wyglądała ich ceremonia?

Po burzliwej relacji Hakiela przyszedł wreszcie spokój. Tancerz jest w szczęśliwym związku z Dominiką. Fani od dłuższego czasu dopytują ich o ślub i całą ceremonię. Okazuje się, że Dominika już wszystko zaplanowała, a przynajmniej sobie wymarzyła!

Marcin Hakiel i Dominika planują ślub? "Przychodzi taki moment"

Ślub Hakiela i Dominiki

Dominika zorganizowała na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zadał jej pytanie, czy jest zwolenniczką ślubu cywilnego czy kościelnego. Dominika zdradziła: "Najlepiej gdzieś na plaży daleko, daleko...". Wszystko wskazuje na to, że narzeczona Hakiela ma już pewne plany, co do samej ceremonii. Można stwierdzić, że odbędzie się ona raczej z dala od blasku fleszy. Co ciekawe, o tym że Hakiel i Dominika są narzeczeństwem wygadała się... Dagmara Kaźmierska! "On ma narzeczoną. Super dziewczyna" - powiedziała w rozmowie z "Faktem". Hakiel przytaknął na jej słowa, ale para nie zdążyła jeszcze tego ogłosić oficjalnie. Fani muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

Marcin Hakiel nie przebiera w słowach. Mówi o Kasi Cichopek. „Mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy rozmawiać”

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!