Co za wieści!

Dopiero był ślub, a tu takie wieści! Marcin Hakiel zostanie ponownie ojcem!

2024-05-23 22:00

Marcin Hakiel i Dominika Serowska są ostatnio jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Znany tancerz i jego partnerka jakiś czas temu się zaręczyli, a wczoraj w mediach pojawiła się informacja, że para wzięła sekretny ślub. To jednak nie koniec sensacyjnych wieści! Zakochani pojawili się dzisiejszego wieczora na jednej z imprez, podczas których Dominika zaprezentowała ciążowe krągłości!

Marcin Hakiel przez wiele lat tworzył udane małżeństwo z aktorką Katarzyną Cichopek. Para poznała się w 2005 roku, podczas drugiej edycji popularnego tanecznego show "Taniec z gwiazdami". Szybko okazało się, że wspólnie spędzony czas na salach prób zaowocował nie tylko wygraną w programie, ale również gorącym uczuciem. Trzy lata później ślubowali sobie miłość aż po grób w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. W marcu 2022 roku para wydała oświadczenie w mediach społecznościowych, w których poinformowali, że się rozstają.

Marcin Hakiel chciał tańczyć z Maffashion, bo z "królową życia" nie ma szans na finał? Szokujące wieści z planu "Tańca z gwiazdami"

Marcin Hakiel zdawał się być zdruzgotany z powodu rozpadu jego wieloletniego małżeństwa. W głośnym wywiadzie, którego udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej tuż po rozstaniu, wyznał, że aktorka poprosiła o więcej wolności w związku, jednak niebawem okazało się, że "ta wolność ma imię". Tym samym potwierdził jedynie krążące plotki, iż powodem zakończenia ich małżeństwa jest romans Cichopek z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. Niedługo po tym, Cichopek i Kurzajewski ogłosili, że są parą.

Marcin Hakiel zostanie po raz trzeci ojcem! Dominika pokazała ciążowe krągłości

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek tancerz był przez jakiś czas w związku z Magdaleną Stępień, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Następnie Hakiel znalazł szczęście u boku Dominiki Serowskiej. Niemalże od początku znajomości para nie ukrywała swojego związku i chętnie publikowała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. W lutym zakochani ogłosili, że się zaręczyli. Choć podczas ubiegłorocznego wywiadu u Kuby Wojewódzkiego Hakiel stanowczo powiedział, że już nie zamierza nigdy stanąć na ślubnym kobiercu, to story, które wczoraj zamieścił na swoim stories, może sugerować, że tancerz zmienił nie tylko zdanie, ale również stan cywilny. Na profilu Marcina pojawił się bowiem fragment rozmowy u Wojewódzkiego, a Hakiel opatrzył go wymownym podpisem: "Rychło w czas". Post udostępniła również Dominika, która podpisała go jednym, ale jakże wymownym słowem: "Busted " (czyli "przyłapany na gorącym uczynku").

W czwartek 23 maja Marcin Hakiel i Dominika Serwoska pojawili się na imprezie zorganizowanej przez serwis Pudelek. Para chętnie pozowała na ściance, a Dominika dumnie prezentowała ciążowe krągłości w obcisłym, czarnym kombinezonie. Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci. Z małżeństwa z Katarzyną Cichopek ma dwójkę dzieci: syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013).