Marcin Gortat jest już po ślubie! Żaneta Stanisławska jest żoną sportowca

2021-09-13 20:30 es
Marcin Gortat i Żaneta Stanislawska
Autor: WBF

Marcin Gortat przez lata robił wszystko, by utrzymać media z dala od swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak wiele się zmieniło. Podczas związku z Żanetą Stanisławską zaczął publikować wspólne zdjęcia w social mediach. Podczas ostatniego wywiadu odniósł się nawet do plotek... Marcin Gortat potwierdził, że jest po ślubie!

Marcin Gortat to jeden z najsławniejszych, polskich koszykarzy. Jego zdolności doceniane są na całym świecie. Uwagę mediów przykuwa nie tylko jego gra, ale i godna podziwu działalność charytatywna. Przez lata Marcin Gortat, pojawiając się w mediach, mówił albo o niej, albo o swoich poczynaniach na boisku. Sportowiec bardzo chronił swoje życie prywatne.

To jednak zmieniło się, odkąd jego partnerką została Żaneta Stanisławska. Para chętnie pokazuje się razem na uroczych zdjęciach w social mediach.

Ich wspólne życie wywołało plotki... Czy Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska wzięli ślub?! Sportowiec oficjalnie to potwierdził!

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Marcin Gortat wziął ślub

Plotki o tym, że Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska wzięli ślub, krążyły już od kilku dobrych tygodni. Fakt, że wybranka sportowca dodała jego nazwisko do swojej nazwy na Instagramie, wiele zdradził.

Teraz Marcin Gortat pochwalił się na stories randką. Zabrał ŻONĘ na lot helikopterem. Dokładnie tego określenia użył w opisie!

Jakby to nie był wystarczający dowód, na kanapie Dzień Dobry TVN Marcin Gortat potwierdził, że jest już po ślubie. Co ciekawe, tajna ceremonia odbyła się w... Polsce!

Sprawa trafiła do mediów. Wyszło na jaw, że już jestem nie do wzięcia, dlatego można już składać oficjalnie gratulacje. [...] Chcieliśmy ukryć tym bardziej że sytuacja w czasie pandemii nie jest łatwa. Pobraliśmy się w miarę szybko i zaraz w miarę szybko po ślubie wylecieliśmy też do Stanów.

Dodał także, że z żoną planuje huczne wesele. Jednak z tym trzeba poczekać do czasu zniesienia restrykcji związanych z koronawirusem. Wesele Marcina Gortata i Żanety Stanisławskiej również ma się odbyć w Polsce!

Zobacz, którym gwiazdom także udało się zorganizować tajny ślub!

NAJNOWSZE