Agnieszka Radwańska

i

Autor: WBF

Agnieszka Radwańska wspomina swój ślub. Co kosztowało najwięcej?

2021-09-06 14:40

W 2017 roku Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się. Ślub tenisistki był ogromnym wydarzeniem. Teraz w rozmowie z Izabelą Janachowską, sportsmenka zdradza, ile pieniędzy przeznaczyła na poszczególne rzeczy. Lepiej usiądźcie!

Agnieszka Radwańska już od dzieciństwa poświęcała się sportowej karierze. Od najmłodszych lat wygrywała turnieje, co pomogło jej zrobić nie tylko międzynarodową karierę, ale także dorobić się ogromnej fortuny.

W 2018 roku tenisistka wydała oświadczenie, w którym przyznała, że kończy swoją karierę. Natomiast rok wcześniej, Radwańska została żoną Dawida Celty. Piękny ślub odbył się w Krakowie, skąd pochodzi gwiazda sportu. 

W 2020 roku para doczekała się pierwszego dziecka. Teraz Agnieszka Radwańska w rozmowie z Izabelą Janachowską, czyli ekspertką od ślubów opowiedziała o kosztach, jakie wraz z mężem ponieśli, wyprawiając ślub jak z bajki.

Największe wrażenie zrobiła jedna z trzech sukni tenisistki. Główna kreacja projektu Agnieszki Maciejak wykonana została ze 100 m tiulu i 6,5 tysiąca kamieni Swarovskiego. Cena? 52 tysiące złotych!

Kolejne wydatki, do których odniosła się Radwańska to wynajem obiektu i ochrona. Według mediów miała zapłacić kolejno 60 i 10 tysięcy. Teraz zdradziła, że kwoty podawane przez media nie było nawet bliskie tym, które faktycznie zapłaciła…

Płaciłam za prywatność, która też kosztuje.

– mówiła.

Jak myślicie, ile Isia mogła wydałać na całą ceremonię? 

>> Agnieszka Radwańska i Dawid Celt: ZDJĘCIA ZE ŚLUBU! Isia wygląda pięknie!

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?