Marcin Dubiel: Ile zarabia? Pokazał zarobki na YouTubie!

2021-11-17 6:45 RD

Marcin Dubiel jest jednym z najpopularniejszych twórców w polskim internecie. Teraz zdecydował się na dość odważny krok. Postanowił pokazać, ile w miesiąc udało mu się zarobić na wyświetleniach z YouTuba. Kwota naprawdę robi wrażenie… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Marcin Dubiel jest obecnie jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego filmiki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Każdy ma średnio ponad 200 tysięcy odsłon. Ostatnio Marcin na swoim kanale zamieszcza “daily”, czyli codzienne filmiki, które fani uwielbiają. 

I to właśnie w ramach “daily” Marcin Dubiel postanowił odpowiedzieć na najczęściej wyszukiwane w internecie pytania dotyczące jego osoby. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Jednym z pytań było to - a jakże - dotyczące zarobków. Ile zarabia Marcin Dubiel? Chłopak nie krył zdziwienia. Wyznał, że nie może powiedzieć o wszystkich swoich źródłach dochodu, ale pokazał, ile zarabia na YouTubie. 

Moi drodzy, oczywiście zarobki z wyświetleń z YouTube'a to nie są wszystkie zarobki. Ale o reszcie nie mogę Wam powiedzieć, bo wszystkie moje kontrakty reklamowe i tak dalej, no to obowiązuje mnie tajemnica. Ale w ciągu ostatnich 28 dni z wyświetleń na YouTubie zarobiłem 80 392 złote i 86 groszy

powiedział i na dowód pokazał screena z wykresami. Dubiel wyznał, że taka kwota uzbierała się tylko dzięki regularności w publikowaniu filmów. 

A ile Dubiel zarobił na Fame MMA?

Dużo. Kurde, nie mogę powiedzieć. Ale powiem, że pomiędzy 1,5 mln a 2,5 mln

dodał. 

No, także tego… ;)

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytek?

Pytanie 1 z 5
Paris Hilton to...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE