Marcin Dorociński zawisł na Sunset Blvd w Los Angeles! Gambit królowej podbił USA

2021-06-11 9:39 kp
Marcin Dorociński
Autor: WBF

Marcin Dorociński w ubiegłym roku odniósł ogromny sukces, występując w amerykańskim serialu Gambit królowej. Aktor stworzył u boku Anyi Taylor-Joy świetną kreację, a produkcję docenili nie tylko widzowie, ale i krytycy, którzy obsypali serial nagrodami. Efekty tamtego występu Marcin Dorociński odczuwa do dzisiaj. Chyba nie mógł się spodziewać, że jego wizerunek pojawi się na ogromnym billboardzie na najsławniejszej ulicy Los Angeles!

Serial Gambit królowej był w ubiegłym roku jednym z największych hitów Netflixa. Opowieść o uzdolnionej szachistce, która musi odnaleźć się w męskim świecie tej dyscypliny, porwała widzów na całym świecie. Zasługa w tym nie tylko charyzmatycznej Anyi Taylor-Joy w głównej roli i porywającego scenariusza, ale i Marcina Dorocińskiego, który w Gambicie królowej wcielił się w rolę rosyjskiego mistrza szachowego.

Jesienią ubiegłego roku Marcin Dorociński z radością pochwalił się fanom swoim udziałem w projekcie. Serial szybko zyskał tak znanych fanów jak chociażby David Beckham, który fotos z polskim aktorem udostępniał na swoim Instagramie, czy też Barack Obama. Popularność produkcji jednak nie mija. Tym razem Marcin Dorociński dostał wspaniały prezent z samego Los Angeles.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Marcin Dorociński w Los Angeles

Marcin Dorociński udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, które otrzymał wprost z Los Angeles. Na fotce widzimy ogromny billboard serialu Gambit królowej, a na nim oczywiście Anyę Taylor-Joy i polskiego gwiazdora. To robi wrażenie!

Otrzymałem dzisiaj takie oto zdjęcie zrobione na Sunset Blvd w Los Angeles. Co tu dużo mówić - radość i duma♟♟♟

- napisał uszczęśliwiony Polak.

Pod postem Dorocińskiego fani nie szczędzili mu gratulacji.

Przeczuwamy, że jego amerykańska kariera dopiero się rozkręca!

NAJNOWSZE