Marcelina Zawadzka kusi ciałem na Instagramie! Nowe fotki z Meksyku rozgrzewają internet

2020-11-21 11:59 mm
Marcelina Zawadzka
Autor: WBF

Marcelina Zawadzka pokazała na Instagramie nowe zdjęcia. Fotki modelki zostały zrobione w Meksyku, gdzie gwiazda od kilku dni bawi się w towarzystwie Natalii Siwiec oraz tajemniczego mężczyzny. W mediach pojawiły się plotki, że to nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej!

Zimno Wam? To dobrze się składa, bo mamy coś na rozgrzewkę! Z pomocą przychodzi Marcelina Zawadzka, której najnowsze zdjęcia z Instagrama skutecznie podnoszą temperaturę.

Gwiazda opublikowała właśnie nowe fotki z wypadu do Meksyku. Pojawiła się na nich nie tylko sama Marcelina Zawadzka, ale także Natalia Siwiec oraz tajemniczy mężczyzna...

Marcelina Zawadzka na gorących fotkach z Meksyku

Była gwiazda "Pytania na śniadanie" opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć zrobionych podczas pobytu w Meksyku, gdzie Marcelina Zawadzka bawi się razem z Natalią Siwiec. Ta druga pojawiła się nawet na Insta Stories Marceliny - jeśli się pospieszycie, być może zdążycie jeszcze obejrzeć te fotki.

My tymczasem polecamy nowe zdjęcia z profilu modelki. Marcelina Zawadzka znów skutecznie podgrzewa atmosferę kusząc ciałem na świeżych zdjęciach.

🌴#laspalmas 🦄🇲🇽🧚🏻 #saludos #desde #mexico

- to seria hasztagów, którymi zasypała fanów Marcelina przy nowych fotkach. Znajdziecie je poniżej.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE