Mama Zayna Malika w końcu poznała wnuczkę! Gigi Hadid ugościła teściową

2020-11-20 12:44 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Zayn Malik i Gigi Hadid od dwóch miesięcy są szczęśliwymi rodzicami. Para mieszka w Pensylwanii i bardzo sobie chwali spokój i brak paparazzich, którzy przez lata nie dawali im spokoju w Los Angeles czy Nowym Jorku. Muzyk i modelka mieli właśnie bardzo ważnego gościa - mama Zayna Malika po raz pierwszy spotkała się z wnuczką!

Narodziny wnucząt to dla każdych dziadków wspaniałe wydarzenie. Dziadkowie obdarzają maluchy ogromną miłością i z wielką przyjemnością opiekują się nimi i pomagają młodym rodzicom w ich obowiązkach. Nie zawsze jednak wizyta u wnuczka czy wnuczki jest możliwa na zawołanie - mama Zayna Malika czekała na poznanie małej aż dwa miesiące!

Trisha Malik po raz pierwszy od momentu narodzin córki Gigi Hadid i Zayna Malika miała okazję przylecieć do Stanów Zjednoczonych, by poznać wnuczkę. Na miejscu czekała na nią już młoda mama gotowa do ugoszczenia teściowej!

ESKA XD #010

Mama Zayna Malika u wnuczki

Mama Zayna Malika pochwaliła się na Instagramie śniadaniem, które przygotowała na jej powitanie Gigi Hadid. Modelka poczęstowała Trishę Malik - która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii - własnoręcznie przygotowanymi naleśnikami.

Córka Zayna Malika i Gigi Hadid nie jest pierwszą wnuczką Trishy Malik. W styczniu 17-letnia siostra Zayna, Saafa urodziła córeczkę o imieniu Zaneyah.

Zayn Malik i Gigi Hadid dotąd nie zdradzili imienia swojej córki i nie pokazali jej twarzy. Para, która ma złe doświadczenia z paparazzimi, stara się żyć z dala od zainteresowania mediów i tylko od czasu do czasu daje znać fanom, że wszystko u nich w porządku i że są szczęśliwi jako rodzice. Ostatni raz swoje dziecko pokazali z okazji Halloween, kiedy to cała trójka zapozowała do wspólnego zdjęcia.

NAJNOWSZE