Iwona Lewandowska

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News Iwona Lewandowska w szczęśliwym związku z rzeźbiarzem Jackiem

Mama Roberta Lewandowskiego odnalazła miłość. Przyjaciółka zdradziła jak wygląda

2022-06-29 11:02

Mama Roberta Lewandowskiego po wielu latach samotności odnalazła miłość. Jest do szaleństwa zakochana w swoim partnerze, a zdjęcie z wybrankiem serca udostępniła ich dobra znajoma - Mariola Bojarska-Ferenc, która spędziła z parą cudowny wieczór.

Ojciec Roberta Lewandowskiego zmarł w 2005 roku. Po wielu trudnych latach, mama piłkarza postanowiła otworzyć się na miłość, a szczęście uśmiechnęło się do niej i od dwóch lat dzieli swoje życie z przystojnym partnerem. Jedno ze zdjęć zakochanej pary pojawiło się w sieci. Tak wygląda wybranej jej serca.

Iwona Lewandowska poznała ukochanego na przyjęciu urodzinowym

Partnerem Iwony Lewandowskiej jest pan Jacek, który prowadzi agroturystykę. To właśnie na swoich włościach poznał ukochaną, kiedy to koleżanka pani Iwony wyprawiała w gospodarstwie pana Jacka przyjęcie urodzinowe.urodzinowe przyjęcie.

On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz. Zawsze marzyłam, by z ukochanym mężczyzną dopingować Roberta w tych najważniejszych spotkaniach. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to możliwe - wyznała niegdyś w jednym z wywiadów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowscy przenoszą się na Majorkę. Fani podejrzewają jaki jest powód przeprowadzki

Przyjaciółka Iwony Lewandowskiej ujawniła jak wygląda jej ukochany

Kilka dni temu para wyprawiła w swoim domu przyjęcia, na którą zaproszona została m.in. znajoma dziennikarka, Mariola Bojarska-Ferenc, która opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z mamą piłkarza i jej partnerem. Pod postem napisała kilka ciepłych słów.

Kochani, jak się okazuje życie zaczyna się po 60-tce. To cudowne, by nadal cieszyć się życiem i miłością, mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyjaciół. Wczoraj po swoich rodzinnym party wpadłam z Rysiem do swoich przyjaciół, by z całego serca uściskać ich z okazji celebrowania ich miłości. Dojrzali i wspaniali. P.S. Strój sportowy , bo myślałam. że to grill. Ale nie przeszkodziło mi to ,by cudownie bawić się do rana. Liczą się ludzie. Kochani cieszymy się z Waszego szczęścia. Miłość jest w Was. Kochamy Was - podzieliła się swoimi przemyśleniami dziennikarka.

Ukochany pani Iwony to artysta-rzeźbiarz, zajmujący się również urządzaniem ogrodów i prowadzeniem wspomnienego wcześniej gospodarstwa agroturystycznego. Nie jest fanem piłki nożnej, jednak u boku ukochanej nauczył się podobno co nieco na temat futbolu.

Sonda
Czy Anna i Robert słusznie ukrywają twarze swoich córek?
Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!