Mama i siostra Anny Przybylskiej komentują ciążę byłej partnerki Jarosława Bieniuka!

2019-11-12 9:52 nk
Jarosław Bieniuk
Autor: WBF

W ciągu najbliższych miesięcy Jarosław Bieniuk zostanie po raz czwarty ojcem. Komentarze obojga przyszłych rodziców w mediach sugerują, że na tle ciąży Martyny Gliwińskiej trudno mówić o porozumieniu między nimi. Teraz w sprawie dziecka partnera życiowego Anny Przybylskiej wypowiadają się mama i siostra zmarłej aktorki.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska spotykali się przez kilka lat, jednak związek rozpadł się - według niektórych projektantka wnętrz miała problem z presją związaną z porównaniami do Anny Przybylskiej - zmarłej partnerki życiowej byłego piłkarza. Prawdziwych powodów rozstania głóni zainteresowani nie tłumaczyli w mediach, jednak nie ma wątpliwości co do tego, że pozostali sobie bliscy. Świadczy o tym choćby wsparcie, jakie Gliwińska okazała Bieniukowi w czasie afery z oskarżeniami o gwałt w tle.

Była partnerka Bieniuka w ciąży

Jarosław i Martyna najwyraźniej postanowili dać sobie drugą szansę, jednak i tym razem relacja nie przetrwała próby czasu. Kilka dni temu tymczasem kobieta zdetonowała prawdziwą medialną "bombę" - ogłosiła w prasie, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Dała przy tym do zrozumienia, że ex piłkarz "uznał to za problem" i nie wspiera jej w tym okresie.

"Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka" - powiedział mediom Bieniuk, jednak jego wypowiedź została ponownie dość ostro skomentowana przez Gliwińską.

Rodzina Anny Przybylskiej o ciąży Gliwińskiej

O komentarz w sprawie ciąży Martyny Gliwińskiej prasa poprosiła rodzinę Ani Przybylskiej. Bliscy zmarłej aktorki od początku bardzo wspierali nowy związek Jarka i chcieli, by ten ułożył sobie życie po wielkiej tragedii, w wyniku której został sam z trójką dzieci.

Również teraz rodzina Anny kibicuje Bieniukowi w nowym rozdziale.

Najszczerzej, jak tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy też, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze

- powiedziała siostra Ani, Agnieszka, w rozmowie z Super Expressem.

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News
NAJNOWSZE