Malika Haqq zdradziła imię dziecka! O.T. Genasis będzie wychowywał je z nią?

2020-02-13 13:36 kp
Khloe Kardashian, Malika Haqq
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani rodziny Kardashian cieszą się razem ze swoimi ulubienicami oczekiwaniem na nowego członka słynnego klanu. Tym razem w ciąży jest najlepsza przyjaciółka Khloe Kardashian - Malika Haqq. Celebrytka niedawno urządziła bajeczne baby shower, a teraz zdradziła, jaka relacja wiąże ją z ojcem dziecka i jakie imię wybrała dla synka!

Malika Haqq odlicza dni do pojawienia się na świecie jej pierwszego dziecka. Celebrytka ogłosiła ciążę we wrześniu ubiegłego roku, zaskakując wszystkich - łącznie ze swoimi przyjaciółkami z klanu Kardashian. Wszystko dlatego, że zaledwie kilka miesięcy wcześniej Malika zerwała ze swoim chłopakiem, raperem O.T. Genasisem. Naturalnie w mediach zaczęły pojawiać się pytania na temat tożsamości ojca dziecka.

Sama Malika Haqq całymi miesiącami nie wspominała o ojcu dziecka, choć aktywnie opowiadała na Instagramie o ciąży i regularnie publikowała nowe zdjęcia. Prawda wyszła na jaw dopiero podczas niedawnego baby shower - tak, jak przewidywali internauci, ojcem dziecka jest O.T. Genasis. Teraz celebrytka wyznała, jakie łączą ją stosunki z byłym.

Malika Haqq o dziecku

Zdjęcie z O.T. Genasisem, jakie Malika Haqq zamieściła na swoim Instagramie, nie pozostawia wątpliwości. Choć raper i celebrytka nie są już parą, wciąż łączy ich przyjaźń i planują wspólnie wychować swojego syna.

Relacje nie zawsze układają się tak, jak chcielibyśmy, ale między miłością a przyjaźnią stworzyliśmy chłopca, który wkrótce będzie na świecie. Byłam singielką przez ostatnie 8 miesięcy, ale nie jestem sama. OT i ja uczęszczaliśmy razem do wszystkich lekarzy i ponad wszystko kochamy naszego syna, jednocześnie oczekując jego przybycia. Moim priorytetem w ciągu ostatnich kilku miesięcy była opieka i ochrona mojego nienarodzonego dziecka. Nasze dziecko nie byłoby tym, kim jest bez swojego ojca i dziękuję Bogu za ducha, który rośnie we mnie. Liczy się tylko to, że jesteśmy rodzicami Flores.

- napisała celebrytka, jednocześnie zdradzając imię synka. To otrzyma po swoim ojcu, który w rzeczywistości nazywa się Odis Oliver Flores.

NAJNOWSZE