Malik Montana

i

Autor: Fotokibit/East News

Malik Montana został Polakiem! Tak szczęśliwy jeszcze nigdy nie był!

2023-02-21 13:00

Znany raper oraz włodarz federacji freak-fightowej High League - Malik Montana radośnie oznajmił swoim fanom, że po latach oczekiwań w końcu udało mu się zostać Polakiem. Wobec tego wystosował do nich szczególną prośbę. Nie uwierzycie, w jaki sposób zamierza to uczcić. Tak szczęśliwego jeszcze go nie widzieliśmy!

Malik Montana zdecydowanie jest jednym z raperów, którzy wzbudzają największe kontrowersje w polskim show-biznesie. Jego działania często spotykają się z dużą krytyką. Tym razem mogliśmy ujrzeć go jednak w nieco bardziej pociesznej, dosyć niespodziewanej wersji. Twarz jednej z największych federacji freak-fightowych pochwaliła się niesamowitą wiadomością. Mężczyzna wyznał, że w końcu udało mu się zostać Polakiem. Wobec tego zwrócił się do fanów ze szczególną prośbą oraz wyznał, jakie będą jego kolejne kroki. Będziecie w szoku, co powiedział! Tak zadowolonego nie widzieliśmy go nigdy wcześniej!

Sobowtór Shakiry myje mopem twarz Pique. To już przesada!

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Malik Montana został Polakiem

Malik Montana w zabawny sposób wyznał swoim fanom, że w końcu został Polakiem. Po długim czasie udało mu się zdobyć możliwość zawalczenia o polski paszport. Mężczyzna już złożył wniosek w odpowiednim miejscu. Należy wziąć pod uwagę, że cała wypowiedź jest raczej w tonie dosyć żartobliwym.

Smolasty zgotował hit na pierwszy taniec. Nowy love song skradł serca słuchaczy

To jest niesamowity dzień proszę państwa. Po tylu latach starania znalazłem kobietę, która wzięła ze mną ślub. Teraz wreszcie będę mógł się starać o polski paszport. Zapiszmy ten dzień w kalendarzu. Jest to święto - powiedział Malik Montana.

Malik Montana - żart o Polakach

Malik Montana postanowił wbić szpileczkę w Polaków. Opowiadając o swoim paszporcie poprosił, aby jego obserwatorzy przestali używać w stosunku do niego rasistowskich zwrotów. Dodatkowo zażartował, że jego pierwszym krokiem z nową narodowością jest nasmarowanie się cebulą, a następnie zjedzenie jej jak jabłka. Mężczyzna wydawał się zadowolony, jak nigdy przedtem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE