gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska niedawno się zaręczyła. Teraz po raz pierwszy pokazała partnera

2024-06-24 14:33

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna Małgorzata Tomaszewska za pomocą wymownego wpisu w mediach społecznościowych obwieściła światu swoje zaręczyny. Choć gwiazda trzyma swoje życie osobiste i do tej pory nie ujawniła tożsamości swojego partnera, teraz zrobiła wyjątek. Na Instagramie pokazała po raz pierwszy ojca swojej córeczki.

W życiu Małgorzaty Tomaszewskiej w tym roku sporo się działo. Nowy rok dla dziennikarki nie zaczął się najlepiej, ponieważ po wielu latach gwiazda straciła pracę w Telewizji Polskiej. Tomaszewska, która prowadziła nie tylko "Sylwestra Marzeń", "The Voice of Poland" i "The Voice Senior", ale przede wszystkim poranny program śniadaniowy "Pytanie na Śniadanie", będąc w zaawansowanej ciąży, została z dnia na dzień bez pracy. Na szczęście dziennikarce wiedzie się w życiu prywatnym. Po dwóch rozwodach Tomaszewska ponownie znalazła miłość i ogłosiła swoje zaręczyny.

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Małgorzata Tomaszewska po raz pierwszy pokazała narzeczonego

Małgorzata Tomaszewska dwukrotnie się rozwodziła. Z poprzedniego małżeństwa ma syna Enzo, który urodził się w 2017 roku. W marcu córka słynnego bramkarza reprezentacji Polski - Jana Tomaszewskiego - urodziła córeczkę Laurę. Sama prezenterka bardzo chroni swoją prywatność i niechętnie mówiła o ojcu swojego dziecka. Wielu uważało również, iż ojcem córeczki jest Aleksander Sikora, z którym przez lata Tomaszewska prowadziła "Pytanie na Śniadanie" i prywatnie bardzo się przyjaźnią. Plotki o ich rzekomych romansie uciął sam Aleksander Sikora, który przyznał, że zna partnera Małgosi, który jest wspaniałym facetem.

Znam ojca dziecka Małgosi. Bardzo go lubię. Uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację - mówił w wywiadzie dla serwisu Party.

Prezenterka do tej pory trzymała tożsamość swojego partnera w tajemnicy i nie pojawiała się z nim na imprezach branżowych czy ściankach. Próżno też było szukać wizerunku ojca Laury w mediach społecznościowych. Tym razem dziennikarka zrobiła wyjątek i z okazji dnia ojca po raz pierwszy pokazała swojego partnera na InstaStroy na Instagramie.

Listen on Spreaker.