Będzie 3. ślub!

Małgorzata Tomaszewska ogłosiła zaręczyny. Pokazała imponujący pierścionek

2024-06-17 13:54

W życiu byłej gwiazdy TVP sporo się ostatnio działo. Prezenterka kilka miesięcy temu powitała na świecie swoją drugą pociechę - córeczkę Laurę. Jak się okazuje, to nie koniec dobrych wieści. Małgorzata Tomaszewska właśnie w mediach społecznościowych zaprezentowała imponujący pierścionek, tym samym ogłaszając swoje zaręczyny.

Małgorzata Tomaszewska swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczynała od prowadzenia programu sportowego na antenie telewizji Sportklub. Później związana była między innymi ze stacją Polsat. W 2015 roku mogliśmy oglądać jej popisy taneczne w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jednak widzom znana jest głównie z porannego programu śniadaniowego "Pytanie na Śniadanie", gdzie początkowo zajmowała się tematyką kulturalną i show-biznesową, a od 2019 roku była jedną z prowadzących, tworząc duet z Aleksandrem Sikorą. Wraz z początkiem roku Tomaszewska, podobnie, jak pozostali prowadzący pożegnała się z produkcją. Jej zwolnienie z TVP wywołało falę dyskusji, gdyż Małgorzata w momencie zwolnienia była w zaawansowanej ciąży. W lutym córka legendarnego polskiego piłkarza Jana Tomaszewskiego powitała na świecie córeczkę Laurę, która stała się oczkiem w głowie rodziny.

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Małgorzata Tomaszewska jest zaręczona!

Choć w życiu zawodowym Małgorzaty Tomaszewskiej ostatnio nie najlepiej się układało, to los zdaje się jej to rekompensować na polu prywatnym. Tomaszewska poświęca swoją uwagę rodzinie, a teraz podzieliła się ze światem kolejną radosną nowiną. Na wideo, które zamieściła na Instagramie, dumnie prezentuje pierścionek z czarnym diamentem, który okrążony jest brylantami na serdecznym palcu prawej dłoni. 35-letnia prezenterka w przeszłości dwukrotnie już stawała na ślubnym kobiercu. Teraz ponownie wyjdzie za mąż za ojca swojej pięciomiesięcznej córeczki. Dziennikarka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i ukrywa tożsamość swojego partnera. Choć wielu podejrzewało, że Tomaszewska związana jest ze swoim kolegą Aleksandrem Sikorą, ten w wywiadzie dla serwisu Party zdecydowanie zaprzeczył.

Znam ojca dziecka Małgosi. Bardzo go lubię. Uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację - powiedział Aleksander Sikora.