Małgorzata Socha wspiera Łukasza Jemioła: "Wierzę, że to wszystko się wyjaśni"

2019-10-09 16:48 nk
Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł
Autor: WBF

Łukasz Jemioł trafił ostatnio na nagłówki w związku z rzekomym zatrzymaniem przez prokuraturę. Projektant długo wstrzymywał się z komentowaniem sprawy. W końcu wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił, co naprawdę się stało. Do sprawy odniosła się także Małgorzata Socha, która prywatnie przyjaźni się z Jemiołem!

Telewizja Polska doniosła ostatnio, że "znany projektant Łukasz J." został zatrzymany w związku z podejrzeniem udziału w aferze podatkowej. Wszyscy oczywiście szybko domyślili się, że Łukasz J. to Łukasz Jemioł. Sam projektant początkowo nie chciał komentować sprawy, jednak w końcu wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym napisał, co naprawdę się wydarzyło i - przede wszystkim kiedy! Sprawa okazała się być bowiem sprzed dobrych kilku dni.

Małgorzata Socha komentuje kłopoty Łukasza Jemioła

Łukasz Jemioł prywatnie przyjaźni się z wieloma polskimi gwiazdami. Jedną z nich jest Małgorzata Socha. Nic więc dziwnego, że dziennikarze poprosili aktorkę o komentarz w głośnej sprawie, kiedy tylko nadarzyła się ku temu okazja.

Małgorzata Socha wyglądała na zakłopotaną, gdy usłyszała pytanie o Jemioła, jednak nie odmówiła komentarza. Przeciwnie - oficjalnie okazała przyjacielowi duże wsparcie.

Tak, oczywiście. Ja rozmawiałam z Łukaszem. Wydaje mi się, że Łukasz już sam wszystko powiedział, wszystko skomentował. Ja wierzę, że to wszystko się wyjaśni i trzymam kciuki. Jest wyjątkową osobą, bardzo zdolną i bardzo twórczą, więc mam nadzieję przede wszystkim, że to nie uderzy w niego jako projektanta.

- powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł
Autor: WBF

Zobacz też:

NAJNOWSZE