Łukasz Jemioł przerywa milczenie! "Nie zostałem w dniu dzisiejszym zatrzymany"!

2019-10-08 18:54 nk
Łukasz Jemioł
Autor: WBF

Media podały, że znany projektant Łukasz J. został zatrzymany w związku z podejrzeniem udziału w aferze podatkowej. Łukasz Jemioł początkowo nie chciał komentować tych doniesień. W końcu odniósł się do nich w oficjalnym oświadczeniu. Artysta zdementował nieprawdziwe informacje i wyjaśnił, co naprawdę się wydarzyło!

We wtorek rano media obiegła szokująca informacja, jakoby "znany projektant Łukasz J. został zatrzymany przez CBŚ i KAS" w związku z podejrzeniem udziału w wyłudzeniach podatkowych. Wiadomość podała TVP Info, a wiele serwisów ją przepisało bez zweryfikowania prawdziwości. Początkowo sprawę komentowała jedynie menadżerka artysty, którego personalia od początku były dla wszystkich dość oczywiste. Okazało się, że Łukasz Jemioł - teraz wiadomo to już oficjalnie - został poproszony o złożenie wyjaśnień w sprawie, ponieważ miał kontakt z jedną z firm, będących na celowniku CBŚ.

Łukasz Jemioł komentuje aferę

W końcu projektant postanowił osobiście zabrać głos i wyjaśnić nieścisłości, jakie pojawiły się w przekazach medialnych. Łukasz Jemioł zamieścił oświadczenie na swoim Facebooku.

Celebryta wyjaśnił, że przesłuchanie odbyło się nie we wtorek, a kilka dni temu. Jak wiemy już z wcześniejszych wyjaśnień menadżerki, prokuratura przesłuchała go w związku z tym, że kiedyś skorzystał z usług pewnej firmy internetowej, oferującej reklamy.

W związku z ukazującymi się informacjami i spekulacjami na mój temat wyjaśniam , ze nie zostałem w dniu dzisiejszym zatrzymany . Natomiast prawda jest , ze w ubiegłym tygodniu złożyłem stosowne wyjaśnienie w prokuraturze oraz udostepnilem wszelka dokumentacje . Sprawa dotyczy dwoch firm , których działalność okazała się nierzetelna . Wszelkie kwestie skarbowe zostały wyjaśnione i załatwione , a obecnie jestem na etapie ostatecznego wyjaśnienia sprawy przez organy ścigania w celu ekskulpacji mojej osoby.

- napisał na Facebooku Łukasz Jemioł.

Zobacz też:

Łukasz Jemioł
Autor: WBF
NAJNOWSZE