Małgorzata Socha

i

Autor: AKPA Małgorzata Socha zdradza sekret smukłej sylwetki

urodziny

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciami córki. Basia ma już 7 lat. Ależ wyrosła!

2024-05-24 10:06

Małgorzata Socha to znana i lubiana aktorka oraz celebrytka. Aktorka postanowiła pochwalić się faktem, że jej córka nie jest już wcale taka mała! Basia skończyła niedawno 7 lat. Nie zabrakło wzruszających postów dumnej mamy. Jak wygląda córka Małgorzaty Sochy? Są jak dwie krople wody? Przekonajcie się sami.

Małgorzata Socha jest aktywna zawodowo od 1998 roku. Przeważnie występuje w serialach, które widzowie chętnie oglądają, a nawet wracają do nich po latach. Polacy pokochali ją za rolę w "Przyjaciółkach", gdzie wciela się w rolę Ingi. Na swoim koncie ma o wiele więcej ról w popularnych serialach. Na swoim Instagramie zamieściła uroczy i wzruszający wpis. Okazuje się, że jej mała córeczka, nie jest już wcale taka mała! Na jej torcie dumnie pojawiła się cyfra z numerem "7". Jak wygląda Basia, córka Małgorzaty Sochy? Podobna do mamy?

Tak Małgorzata Socha dba o formę. Dzięki temu ma smukłą sylwetkę

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki

Małgorzata Socha poślubiła w 2008 roku Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trójki dzieci. Zofia urodziła się w 2013 roku, Basia w 2017 roku, a Stanisław w 2018 roku. Na swoim Instagramie zamieściła kilka zdjęć najmłodszej córki. Okazało się, że wcale nie jest już taka najmłodsza. Małgorzata Socha świętowała jej 7. urodziny. Pod postem wylała się lawina komentarzy. Nie zabrakło miłych słów i przepięknych życzeń. "Moja Basia, Basieńka, Bunia, Bubeczka kończy dziś 7 lat…. Co to za niezwykła dziewczynka tylko ten wie, kto ją zna. Za nami cuuuuuudowny urodzinowy dzień. Cały dla NIEJ! Świętujemy od samego rana. Sto lat skarbie!" - napisała Małgosia. "Basieńko, wszystkiego najwspanialszego", "Happy birthday", "Spełnienia marzeń Basiu!", "Wszystkiego najlepszego", "Basia!!!!!!! Słodkiego pięknego słonecznego życia", "Oh kiedy to minęło!Ucałowania dla ślicznej solenizantki!!", "Dziś 7 kończysz lat lecz przed Tobą cały świat! Nie żałuj tego, co minęło, ciesz się z tego, co w życiu się osiągnęło!" - czytamy w komentarzach. Małgorzata Socha opublikowała również zdjęcie, które opatrzyła podpisem "like mother, like daughter" (tłum. Jaka matka, taka córka) - czytamy. Internauci są zgodni - Basia i jej mama są niemal jak dwie krople wody!

Małgorzata Socha to polska aktorka. Urodziła się 23 kwietnia w 1980 roku w Warszawie. Na swoim koncie ma role w produkcjach, takich jak: "Śniadanie do łóżka", "Och, Karol 2", "Wkręceni 2", "Złotopolscy", "Kasia i Tomek", "Plebania", "Lokatorzy", "U fryzjera", "Kryminalni", "Pierwsza miłość", "Tylko miłość", "Halo Hans!", "Na wspólnej", "Prosto w serce", "Przyjaciółki" czy "Stulecie winnych".

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"! Zuza wybaczy Kamilowi zdradę!?

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha. Historia przyjaźni