Małgorzata Socha bez makijażu zachwyca! Jej Instagram to dowód

2021-03-28 12:33

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda ma za sobą wiele ról serialowych i filmowych, a jedną z jej najsłynniejszych kreacji jest postać zakręconej Violetty z serialu Brzydula. I choć Violetta nie pozwala sobie na chwile "no make-up" sama Małgosia chętnie pokazuje się na Instagramie w naturalnej wersji. I wygląda świetnie!

Fani uwielbiają podglądać swoich ulubieńców w najróżniejszych prywatnych sytuacjach. Drzwi do tego otworzyły oczywiście media społecznościowe, dzięki którym gwiazdy mogły w końcu pokazywać fanom dokładnie to, na co mają ochotę. Celebryci mniej lub bardziej chętnie wpuszczają więc internautów do swojego życia, dzieląc się osiągnięciami zawodowymi, komentując pasjonujące ich tematy czy po prostu chwaląc się kolejną udaną stylizacją czy piękną sesją zdjęciową.

W czołówce najbardziej lubianych przez fanów zdjęć wciąż pozostają fotki gwiazd bez makijażu - to właśnie wtedy możemy się przekonać, że znani, lubiani i piękni w rzeczywistości wcale się nie różnią od "zwykłych" ludzi i wcale nie są tak idealni jak na okładkach magazynów.

Tym razem bierzemy więc pod lupę jedną z najbardziej znanych polskich aktorek - Małgorzatę Sochę. Jak wygląda bez makijażu?

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Małgorzata Socha bez makijażu

Małgorzata Socha w kwietniu skończy 41 lat, jednak urody wciąż może pozazdrościć jej wiele młodszych koleżanek. Aktorkę na co dzień widujemy oczywiście w pełnym makijażu na planach filmowych, jednak na jej Instagramie nie brakuje naturalnych fotek zrobionych podczas spacerów czy treningów, kiedy to Małgosia nie zaprząta sobie głowy zbędnym upiększaniem się. Jak więc prezentuje się bez makijażu? Zobaczcie w naszej galerii!