Małgorzata Rozenek

i

Autor: Akpa Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki. Poszło o markę Mrs. Drama

Małgorzata Rozenek znów atakowana przez internautów. Co tym razem przeskrobała?

2022-05-11 12:25

Małgorzata Rozenek to polska celebrytka, która ma zarówno wiele fanów, jak i hejterów. Perfekcyjna Pani Domu znów spotkała się z krytyką, a tym razem poszło o jej markę odzieżową Mrs. Drama. Internauci wysnuli przeciwko niej poważne zarzuty.

Małgorzata Rozenek-Majdan to iście wszechstronna kobieta. Spełnia się jako żona i matka, a także prowadząca i osobowość telewizyjna, która ma nawet na koncie aktorski występ. Ponadto, swoją miłość do mody przekuła w dochodowy biznes - prężnie rozwijającą się markę odzieżową Mrs. Drama. Niestety część internautów zaczęła mieć poważne ale pod adresem jej decyzji kreatywno-biznesowych. Zarzucili jej... kopiowanie sieciówek!

ZOBACZ TAKŻE: Masza zdradziła sekrety Fagaty! Była ze Stuu tylko dla pieniędzy?!

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki: Mrs. Drama to drogie kopie tanich sieciówek?

Pod najnowszym postem, który Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie, pojawiła się fala nieprzychylnych komentarzy. Celebrytka zamieścila bowiem wpis promujący najnowszą kolekcję Mrs. Drama. Odbiorcy nie zachwycili się jednak ubraniami, a zwrócili uwagę na ich (rzekomo) uderzające podobieństwo do tych, które znaleźć możemy w popularnych sieciówkach.

Kopia sukienki z Mosquito

Mam wrażenie że Pani nie tworzy a kopiuje ?

Ale my to wszystko już widzieliśmy. Kopia goni kopię

ZOBACZ TAKŻE: Tajemnicza kartka na grobie Pawła Królikowskiego. Treść może zbulwersować

Jedna z internautek pokusiła się nawet o kąśliwy komentarz, w którym zaznaczyła, że podobne ubrania z sieciówek są również znacznie tańsze, niż te, które sprzedaje celebrytka - ZARA lepsza i tańsza. Na obecną chwilę Małgorzata Rozenek nie odniosła się do tych zarzutów i nie odpowiada na złośliwe komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - Elżbieta Zapendowska szczerze o występie Ochmana. "Dziwna jest ta jego piosenka"

Doda wyda na Marylę Rodowicz 30 tys. zł? Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadła!