Małgorzata Rozenek zaspokaja ciekawość fanów, pokazując brzuch. "Wciąż czekamy"!

2020-06-05 19:35 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan
Autor: WBF

Fani zastanawiają się, czy Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła już synka, czy jeszcze nie. Celebrytka nie zamierza trzymać swoich followerów w niepewności. Pokazała im swój imponujący brzuszek i... psa, który z nadzieją wgapia się w jej pudełko z lodami.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan już urodziła? To pytanie fani zadają sobie od kilku tygodni. Celebrytka nie zamierza ich zwodzić i niemal codziennie pokazuje im na Instagramie swoje nowe zdjęcia. Tym razem pochwaliła się... psem!

Małgorzata Rozenek czeka na poród...

O tym, że czekanie na poród to jeden z trudniejszych i bardziej dłużących się momentów w życiu ciężarnej, żadnej mamy przekonywać nie trzeba. W przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, bo właśnie na nią są teraz skierowane miliony oczu! Fani z niecierpliwością czekają na pojawienie się nowego członka rodziny Majdanów i stale wypytują Małgonię, czy to JUŻ. Odpowiedź nadal brzmi: NIE!

Małgosia Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie kolejnym zdjęciem z brzuchem w roli głównej, To z pewnością jedna z ostatnich już takich fotek. Tym razem towarzyszy jej jeden z psów.

Georguś i ja ❤️ ja patrzę z miłością na Niego. On patrzy z miłością na... loda 😂 mężczyźni 💁‍♀️😂Wy, z pewnością będziecie patrzeć na brzuch 😁😂 ciagle jest. Wciąż czekamy

- napisała 42-letnia gwiazda z właściwym sobie dystansem i poczuciem humoru.

Też czekacie?

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE