Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna i wspomina poród! "Jaka ja byłam przejęta"!

2020-06-04 19:08 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż czeka na pojawienie się na świecie trzeciego dziecka. Tymczasem na Instagramie podzieliła się z fanami refleksjami na temat pierwszego porodu. Jej najstarszy syn, Stanisław, właśnie skończył 14 lat. "Byłam pełna wątpliwości i strachu".

Małgorzata Rozenek-Majdan jest na "ostatnich nogach" przed porodem. Jego termin nie jest dokładnie znany. Celebrytka oczekuje na rozpoczęcie akcji porodowej, bo dopiero wtedy lekarze przeprowadzą cesarskie cięcie.

Małgorzata Rozenek wspomina pierwszy poród

Małgorzata Rozenek-Majdan w 9. miesiącu ciąży zdążyła jeszcze przed porodem uczcić 10. urodziny młodszego syna, Tadeusza, własne 42. oraz 14. starszego syna, Stanisława.

Gwiazda ostatnie dni spędziła w luksusowym hotelu. Wypad był niespodzianką urodzinową od Radka Majdana.

Z okazji urodzin najstarszego syna Małgosia Rozenek nie odmówiła sobie oczywiście zrelacjonowania rodzinnej uroczystości na Instagramie. Przy okazji zebrało jej się na wspominki dotyczące porodu Stasia.

14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia 😁 jaka ja byłam przejęta😁 mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu🤷‍♀️ pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana❤️ Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre😍to on sprawił, że pokochałam macierzyństwo ❤️ na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3! syna💪 😂 nie wiem kiedy te 14 lat minęło 😁

- napisała Rozenek-Majdan i dodała:

@s_rozenek świat stoi przed Tobą otworem 💥🎈❤️😘

Myślicie, że narodziny trzeciego synka też zrelacjonuje fanom? ;)

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE