Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w "Tańcu z gwiazdami"? Ma jeden warunek

2024-04-18 9:31

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może narzekać na nudę. Właśnie w TVN wystartował jej nowy program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym stawia czoła ekstremalnym wyzwaniom, które rzuciło jej sześciu mężczyzn. W ostatnim wywiadzie celebrytka powiedziała, czy jest szansa, że kiedyś sama weźmie udział w tanecznym show.

Małgorzata Rozenek-Majdan z polskim show-biznesem jest związana od lat. Popularność zyskała jako prowadząca program dla pań, które chcą zadbać o swój dom "Perfekcyjna pani domu", który emitowany był na antenie stacji TVN Style. Później mogliśmy ją oglądać w roli prowadzącej program śniadaniowy TVN-u "Dzień dobry TVN". Celebrytka, która lubi aktywność fizyczną, została ostatnio zapytana, czy chciałaby wziąć udział w popularnych show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że gwiazda bardzo chętnie sprawdzi swoje taneczne umiejętności.

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

O tym, że żona byłego bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej nie boi się wyzwań, nawet tych najbardziej ekstremalnych, mogliśmy się przekonać we wtorek 16 kwietnia. Właśnie tego stacja TVN, z którą Rozenek-Majdan związana jest od ponad dekady, wyemitowała pierwszy odcinek nowego show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". 45-latka musiała pokonać dystans około 200 metrów w lodowatej wodzie Bałtyku. Okazuje się, że Rozenek ma jeszcze jedno zawodowe marzenie, którym jest właśnie występ w "Tańcu z gwiazdami". W rozmowie z portalem Party przyznała, że jest jednak jeden warunek, który musiałby być spełniony, abyśmy mogli zobaczyć jej taneczne popisy.

Gdyby "Taniec z gwiazdami" był w TVN, byłabym pierwsza na liście zgłoszonych. Kocham taniec, uwielbiam taniec towarzyski, energią, którą taniec ze sobą niesie. To jest piękny sport i piękna sztuka jednocześnie. Nigdy nie miałabym innej okazji, żeby trenować po osiem godzin dziennie, bo oni po tyle trenują i uważam, że to jest piękne doświadczenie, które zawsze będzie z nimi. Gdyby "Taniec z gwiazdami" był w TVN, na pewno chciałabym zatańczyć - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Przyznała, że z racji tego, że show obecnie emitowane jest na antenie stacji Polsat, to jest to marzenie z kategorii tych "niemożliwych do zrealizowania".

To marzenie jest na liście raczej tych niemożliwych. Prędzej zrobię tego Ironmana, niż zatańczę w "Tańcu z gwiazdami" - powiedziała celebrytka.