Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna jako "GRUBA GEJSZA"! "Radzio odegrał scenę..."

2020-05-24 18:04 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Ta się bawią, tak się bawią Majdanowie! Ciężarna Małgosia Rozenek-Majdan zorganizowała 10. urodziny swojemu synowi, Tadeuszowi. Impreza była w stylu japońskim, a cała rodzina poprzebierała się w kimona. Był też azjatycki wystrój i tort samuraja.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w 9. miesiącu ciąży. Celebrytka nie kryje, że jest już jej ciężko dźwigać imponujący brzuszek, jednak nie traci energii, pogody ducha i dystansu do siebie.

Choć wydawałoby się, że na tym etapie mogłaby już tylko leżeć do góry brzuchem i czekać na poród, ona zdążyła w krótkim czasie przearanżować dom, urządzić pokój dla swojego trzeciego dziecka, a nawet zorganizować przyjęcie urodzinowe dla starszego (choć oficjalnie wciąż jeszcze najmłodszego) syna.

Małgorzata Rozenek-Majdan jako gejsza...

Nie jest tajemnicą, że Małgonia podchodzi z rozmachem do wszystkiego, za co się bierze. Wystarczy spojrzeć na pokoik, który czeka już gotowy na jej maleństwo...

Żona Radosława Majdana udowodniła to po raz kolejny, organizując mini przyjęcie z okazji 10. urodzin Tadeusza - drugiego z synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkeim. Tadzio wymarzył sobie ponoć urodziny w stylu japońskim. Jego mama zadbała więc o najdrobniejsze szczegóły, by syn poczuł się, jak prawdziwy samuraj!

Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły 😉dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny 🤷‍♀️😁 Japońskie💁‍♀️😂🎈🎎 wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał 😂😂😂 wszystko zaczęło się od tortu. Pokazał mi zdjęcie grafiki i poprosił o dokładnie taki sam. (...) Staś, który uczy się japońskiego zrobił nam szybki kurs. Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ja po prostu byłam grubą gejszą😂😂😂 nie wiem co bym zrobiła bez moich dzieci i mojej rodziny. W takie dni, dociera to do nas ze szczególną siłą

- napisała Rozenek-Majdan, publikując zdjęcia z rodzinnej uroczystości.

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE