Małgorzata Rozenek popełniła faux pas? Zdaniem fanki przebrała się za... ZMARŁĄ!

2020-05-26 17:18 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie zdjęcia z urodzin swojego młodszego syna, Tadeusza. Przyjęcie było utrzymane w klimacie japońskim, więc wszyscy mieli na sobie kimona. Niestety, wygląda na to, że ktoś, kto je szył, nie do końca znał specyfikę tego kraju... Wyszło głupio? Małgonia skomentowała sprawę!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z niecierpliwością oczekują narodzin wspólnego synka. Poród jest planowany ponoć na początek czerwca, jednak - jak przyznał ostatnio Radek Majdan w odpowiedzi na komentarz fanki - przyszli rodzice odliczają już dni do powitania maleństwa.

Rozenek jako "gruba gejsza" czy... "ZMARŁA gejsza"?!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zapomina jednak także o swoich dwóch starszyh synach z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Ten młodszy, Tadeusz, skończył właśnie 10 lat. Z tej okazji mama zorganizowała mu kameralne rodzinne przyjęcie w stylu japońskim. Cała rodzina na tę okoliczność przebrała się w kimona. Celebrytka zażartowała nawet, że wystąpiła w roli "grubej gejszy".

Małgosia Rozenek pokazała fanom zdjęcia z urodzin Tadzia. Jedna z fanek zauważyła jednak błąd w sposobie noszenia tego tradycyjnego azjatyckiego stroju...

Pani Gejszo, wszystko pięknie, ale lewy górny bok tego stroju powinien być nałożony nad prawym bokiem, a nie na odwrót. Układ z prawą stroną na zewnątrz zarezerwowany jest tylko dla... zmarłych

- napisała fanka. Co na to Małgorzata Rozenek-Majdan? Odpowiedziała jej, że kimona już trafiły do niej uszyte w ten sposób.

Krawcowa się nie postarała? Czy to nic nieznaczący szczegół?

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE