Małgorzata Rozenek pokazała syna i męża. O PORODZIE: "Nie mam ustalonej cesarki"!

2020-05-31 19:06 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się słodkim zdjęciem, pokazującym ciepłą relację między Radosławem Majdanem a jednym z jej synów z pierwszego małżeństwa. Przy okazji odniosła się do spekulacji, jakoby jej trzecie dziecko miało przyjść na świat w dniu jej urodzin, czyli 1 czerwca!

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan to obecnie gorący temat w mediach plotkarskich. Wiadomo, że celebrytka jest w 9. miesiącu ciąży, a jej maleństwo ma pojawić się na świecie na początku czerwca 2020. Kiedy dokładnie?

Kiedy poród Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Radosław Majdan ostatnio zapraszał kolegów na pępkowe, co zasugerowało fanom, że Małgorzata Rozenek-Majdan może być już nawet na porodówce. Były piłkarz zaznaczył jednak, że poród Małgosi nie odbędzie się w ten weekend.

Czy to oznacza, że Majdanowie znają dokładną datę porodu? Małgorzata Rozenek-Majdan ma urodzić synka poprzez cesarskie cięcie. Fani spekulują więc, że termin zabiegu jest już ustalony na sztywno.

W najnowszym poście na Instagramie Małgosia pokazała słodkie zdjęcia Radka z jej młodszym synem, Tadeuszem. Obaj panowie są ubrani w takie same białe koszulki Polo Ralpha Laurena.

W komentarzach fanki podpytują o poród. Jedna zasugerowała nawet, że "Pani Rozenek zapewne ma ustaloną cesarkę na 1 czerwca". Sama celebrytka ma bowiem tego dnia urodziny.

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz.

nie, nie mam ustalonej cc na 1 czerwca. W ogóle nie mam ustalonej cesarki 😊 według lekarzy dobrym rozwiązaniem jest czekanie na rozpoczęcie akcji porodowej, niezależnie od tego jak ma się rodzić. Więcej! Bardzo bym nie chciała żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka bo sama się urodziłam w dzień dziecka i znam ten ból😜 fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto 😊 a jak będzie... zobaczymy 😊

- napisała.

Pozostaje nam więc to, co samym Majdanom - czekanie! ;)

Małgorzata Rozenek-Majdan - komentarz
Autor: Instagram.com/m_rozenek
Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE